Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Recomandare laptop de urgenta !!!

  1. #1 SP
    Junior Member ady27tdi's Avatar

    Exclamation Recomandare laptop de urgenta !!!

    Buna tuturor! As dori sa achizitionez de sarbatori unul dintre aceste 2 laptopuri : Compara produse Laptop Asus M50SA-AK037 Intel Core2 Duo T9300, 3GB, 250GB Laptop HP Pavilion 3070ro Core2 Duo P8400 2.26GHz, 4GB, 320GB, Vista
    Pe care mi-l recomandati ? Din cate am citit despre ele ambele sunt destul de bune , insa exista avantaje si dezavantaje.Un dezavantaj la HP ar fi garantia de doar 12 luni , in timp ce la Asus am auzit ca sunt ceva probleme cu jack-ul audio de 3,5mm: "Acesta se incapataneaza sa ramana in contact cu mufa castilor conectate, pentru scoaterea acesteia fiind necesara depunerea unui efort considerabil, intr-unul dintre cazuri partea de metal a mufei ramanand definitiv in jack-ul laptopului." (sursa review Asus M50Sa-AK037:
    Review Asus M50Sa-AK037 - eMAG.ro Forum )
    In final se pare ca ambele notebook-uri au avantaje si dezavantaje , plusuri sau minusuri , in cele din urma vreau sa aud si parerea voastra. Astept parerii si daca sunt cumva posesori al unui laptop din cele 2 enumerate sa nu ezite sa isi spune punctul de vedere . Multumesc !

  2. #2 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Man daca ar fi dupa mine eu as alege HP-ul este mai bun. dar daca nu te intreseaza un laptop performant ci doar pentru net si fileme uite aicea iti ofera laptop gratuit bunicel daca iti faci abonament pe 3 ani , abonamentul , cu tot cu televiziune vine pe la vreo 20 de Euro , sau fara televiziune cu 15. bafta si fa alegerea potrivita..

  3. #3 SP
    Junior Member ady27tdi's Avatar
    Cred ca aleg si eu HP-ul .. ma mai gandesc

  4. #4 SP
    Member DraZziW's Avatar
    eu am un DELL XPS 1530 (2.5 ghz, 4gb ram, 8600gt) din august luat de la evomag de care sunt supermultumit. cred ca acum a ajuns la acelasi preturi ca astea aratate de tine si este chiar mai rapid ca hp-u la grafica pt ca are vram ddr3. Eu aici m`a uit la reviewuri etc : Notebookcheck: Notebook Test, Laptop Test und News

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Si eu tot pe HP as merge.Mi se pare mai performant,plus ca are instalat si Windows Vista

  6. #6 SP
    Junior Member ady27tdi's Avatar
    Gata Mi-am cumparat HP-ul .. Multumesc tuturor pentru sfaturi ! Se poate inchide

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Recomandare Laptop By eagle-eye in forum Hardware
    Replies: 94 Last Post: 28-08-2022, 23:42
  2. Recomandare laptop By pooaul in forum Hardware
    Replies: 12 Last Post: 18-11-2013, 15:22
  3. Recomandare laptop By Robert in forum Hardware
    Replies: 49 Last Post: 03-08-2013, 00:46
  4. Recomandare Laptop By Bugsy in forum Hardware
    Replies: 2 Last Post: 21-08-2010, 20:34
  5. Recomandare Laptop By Bobby in forum Hardware
    Replies: 19 Last Post: 10-09-2009, 14:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts