Quote Originally Posted by Kadesh View Post
salut Don. Am si eu un XBOX 360 SLIM (nu stiu daca se poate moda sau nu, te rog sa ma scuzi ca n-am citit mai in urma), si 2 xbox 360 ELITE modate la tine in vara anului 2009. As vrea slim-ul modat si ultimul update pe elite-uri. spune-mi te rog un pret si ziua in care esti disponibil saptamana viitoare (6-12 decembrie). Multumesc frumos.
imi poti da un raspuns si pe mess: kadeshunited sau pe mail: [email protected], dar oricum o sa urmaresc si forumul. O zi buna. Dan.
Slim-ul nu se modeaza inca treb sa iasa LT+ cat de curand pentru el. Restul se rezolva. Suna-ma de luni

---------- Post added 05-12-2010 at 03:34 PM ----------

Quote Originally Posted by Spany View Post
aia nu e consola cu 3.50 jailbreakuita... aia e o consola cu 3.41 care prin jailbreak face spoofing de 3.50 si prosteste PSNul ca ar fii 3.50. de ce ar aparea downgrader daca se putea face fw mai mare decat 3.41, nu ar avea logica sa se chinuie oameni pt asa ceva daca mergea si cu fw nou. daca chair s-ar fi spart si 3.50ul... ar merge jocuri cu SDK de 3.50.. ceea ce inca nu e posibil, anume NFS Hot Persuit si etc...

Donely, cand poti intra pe mess sa iti dau adresa si tot pt a-mi trimite si mie un ps3usbjailbreak??? astept raspuns. bafta!!!
Vreau sa imi dai comanda pe [email protected]. Nume, adresa si tel si il trimit luni cu fan curier

---------- Post added 05-12-2010 at 03:35 PM ----------

Quote Originally Posted by AleX2007ro View Post
Salut,vreu si eu sa stiu cum pot sa imi updatez ps jailbreaku,ca am auzit ca te pricepi foarte bine la modare,e pacat ca am auzit prea tarziu de tine.Oricum te rog sa ma ajuti si pe mine si sa ma inveti sa imi updatez ps jaiblreaku.Mersi anticipat.

Editaca nu cat ar costa un PS Jailbreak(updatabil) ca daca costa 100-120 ron poate imi cumpar si eu unu.Si cum pot comanda?
Mersi din nou.
Costa 80 ron

---------- Post added 05-12-2010 at 03:36 PM ----------

Quote Originally Posted by f1r3 View Post
Don ne poti confirma cele spuse mai sus? Se poate moda PS3 cu cel mai nou firmware?
ASteptam sa iasa metoda de downgrade ca sa o putem implementa cat de curand. Am sa postez aici cand va fi disponibila.