Am primit de la moderatorul GreyhounD doua avertismente, dupa parerea mea absolut nefondate.

Il acuz pe GreyhounD de abuz in exercitarea indatoririlor. Pentru primul post poate imi asum responsabilitatea de a face o comparatie a cuvantului "retard" cu userii "Yoshimitsu"si "tiberiu_sim".

Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
Stai putin ca n-am inteles: poate ca ma insel ca sunt cam noob in de-ale XBox 360, dar cum vine asta? Adica aveti un DLC care costa dupa cate am inteles cam 19$ sau 1000 si ceva de puncte. Pe care nu le puteti achizitiona decat daca aveti cont Gold. Adica trebuie sa aveti abonamentul platit. Pe care Microsoftul vi-l da gratuit pe cont Silver, dar de unde nu-l puteti downloada deoarece va tebuie Gold... si nu inteleg unde se inchide cercul. Adica ce va da gratis? Ca oricum trebuie sa platiti DLCul.
Si chiar daca ar fi: va bucurati ca niste retarzi ("Yoshimitsu" si "tiberiu_sim") pentru 5 (cinci) zile de pomana de parca ati fi castigat la loto.
GreyhounD continua si-mi da al doilea warning pentru acest post:

Quote Originally Posted by Chifteluta View Post
@RvsS: Nu stiu ce ai vazut la tine la firma, dar eu ma uit pe aici, pe la comunitatea noastra de gameri consolisti si raman ingrozit de rata RROD la XBox 360. Probleme au fost si sunt cu blocul optic la PS3, dar nici macar 3% n-au avut necazurile celor de la XBox 360. Problema nu este "psihologica", ci este reala. Adica nu cred ca suntem noi nebuni.
Totusi, asa este omul: daca-i spui sa nu se duca intr-un loc ca se murdareste de c_acat, el acolo se duce. Deh! Unii mai au noroc si scapa.
Tebuie sa recunosc ca din punctul meu de vedere XBox 360 are jocuri mai "mandre si mai cornute", dar nu mi-as' cumpara niciodata consola asta. O consider "Piece of ..."!
post pentru care ma consider absolut nevinovat. Rog adminii sa ia masuri impotriva acestui moderator. Consider actiunile lui o vendeta. Rog sa mi se comunice aici raspunsul. Daca deranjez asa tare, o sa uit de siteul asta.