multumesc tuturor pentru aprecieri. stiu ca nu este forma cu care sunteti obisnuiti, insa majoritatea dintre voi de asemenea stiu ca eu nu sunt ala care sa respecte intotdeauna regulile

Chifteluta, un lucru pe care l-am pierdut dincolo si l-am regasit aici este bucuria de a experimenta. Inflexibilitatea unora, poate si cenzura uneori, sunt chestii care in timp te calca in picioare. Devii...plat, inclusiv in exprimare si tot ceea ce presupune ea. Mie imi place sa ma joc cu regulile, cu formele si nu in ultimul rind, cu ideile. De-un articol tot iese pina la urma. Ca unii il vad intr-un fel si altii in altfel, asta e treaba fiecaruia. Eu mi-am atins scopul.

PS daca ma acuzai de altceva...atunci era chiar grav din punctul meu de vedere. daca ai stii cit m-am chinuit de-a lungul timpului, cit m-am plimbat dintr-o parte in alta ca sa experimentez ambele laturi. intr-un final, m-am decis pe una si aici raman asa ca ce spui tu acolo pentru mine nu poate fi decit un compliment

PPS WAF moment: nevesti-mii flower ii aduce aminte de eternal sunshine of the spotless mind nevasta-mea se joaca si eu lucrez, implicit cu spatele la ecran. acum mi-am dat seama ca recunosc actiunile, ca imi dau seama cind merge pe la firu ierbii, cind trece printr-un grup de flori, cind atinge cite un obiectiv. in plus muzica este superba. as vrea sa am coloana sonora a jocului.