Quote Originally Posted by Swift View Post
Imi place ca voi nu dati sursa de unde ati luat stirea.
ia mai Toma Necredinciosule . Sursa asta am folosit-o in urma cu o saptamana Report: Monster Hunter Vita to arrive in Japan by second-half 2012 | VG247 si vad ca au mai aparut ceva de atunci: US retailer lists Monster Hunter Portable 3, FFX, Lord of Apocalypse for Vita | VG247 .Hai sa incep si eu ca tine: imi place ca multi citesc stirea, o comenteaza da nu se oboseasc sa ofere macar un thanks desi nu ii costa mai nimic.

cat despre ce a spus sensamur nu pot decat sa ii dau dreptate. Desi un Monster Hunter s-ar vinde ca painea calda pentru PS Vita, ar fi putut Capcom sa lanseze si Monster Hunter Portable 3rd in afara Japoniei (mai ales ca e cel mai vandut MH din serie in Japonia si sigur inca 1 milion de exemplare vandute nu i-ar fi deranjat). Eu vroiam sa il cumpar cu mult timp in urma si sunt sigur ca ar fi multi altii ca mine. Nu inteleg deloc miscarea asta... chiar asa de greu e sa traduca un astfel de joc? (mai ales ca isi vor scoate banii pentru ca se vor vinde in jur de 1 milion de exemplare in Europa si America la un loc).