Quote Originally Posted by aallex View Post
a copiat ,a copiat, butonul pt acces direct in OS(dasboard),trophies(achievments) system, si numai astea imi vin in minte acum, dar cred ca mai exista si altele
Nici nu ma mira, dar nici nu ma deranjaza. Este si normal sa copieze lucruri care sunt destul de generice. Un sistem de recompensare a userului trebuiau sa introduca. Si cum vroiai sa zica sa para inovator si sa si faca exact acelasi lucru? Trophies/Achievements sunt niste lucruri generice care nu sunt strict pe Xbox/PS3(a se vedea Achievements de la noua platforma mobila Ngage de la Nokia , achivements folosite pe Steam de pe PC similare cu xbox-a nu se compara cu cele de la Windows Live care e practic la fel ca pe Xbox ca deh e Micro$$).Butonul de acces direct in OS ar fi fost si stupid sa nu il introduca, spune-mi tu unde sa il fi pus ca sa nu para copiat de la Xbox.Cat despre tastatura aia. c'mon e o tastatura qwerty care se potriveste in controler(sau ceva de genul), cat de copiat poate fi? Doar nu au pus un (X) mare si verde in loc de butonul de PS lollol.E ca si cum ai face comparatie intre sistemele Apple si IBM/PC ca sunt similare la carcasa si le si seamana tastaturile(..ca sa vezi)