Mda...eu am renuntat la el. M-am saturat de idiotenia numita control. Nu stiu cine l-a gandit si cine l-a implementat, dar este de departe cel mai idiot control peste care am dat in viata mea la un joc de genul asta. Merge doar cand vrea el, esti blocat de animatii prea lungi pentru a putea reactiona, nu ai un strafe, un roll, un jump. O imbecilitate.

Daca pana acum m-am chinuit sa reiau anumite checkpoint-uri de 5-10 ori din cauza controlului si a cover sistem-ului, am ajuns la primul "boss" adevarat, o magaoaie de monstru, care probabil, cu un control normal (maneta in stanga si 2-3-15 butoane in dreapta) l-as fi omorat in 10-15 minute. Dar sa stau app 1h, sa reiau aceleasi animatii idioate, sa vad ca are o arma care orice fac, ma nimereste, chiar daca stau in cover, sa vad ca dau sa traga si dupa 1 secunda dau sa se miste si ramane si mai trage inca 3-4 secunde, pana-si face el animatia si este omorat, este prea mult pentru mine.

Imi pare sincer rau de banii dati pe aceasta mizerie de shooter, ca doar asta e.

No offence Khan, nu e nimic personal cu tine.