Am primit si eu jocul saptamana trecuta, nu am apucat sa il joc suficient de mult cat sa ma pronunt la tot jocul, dar ai dreptate cam la tot ce ai scris mai sus, un review foarte bun de altfel, dar nu ai mentionat nimic de partea de multiplayer. Eu dupa cateva misiuni in single player am intrat si pe PSN, jocul l-am primit din Spania si mi-a fost frica ca nu o sa mearga sau ceva online, in idiotenia mea am uitat ca PS3 nu este region locked, si oricum regiunile sunt EU, US si JPN. Ce vreau sa adaug este ca este foarte bun in multiplayer si interesant cu furtuni de nisip si alte utilizari interesante a hartilor ca prabusirea unei dune de nisip peste adversari, la aruncarea unei grenade pe langa un damage adversarului il mai si orbeste cu nisipul aruncat in aer, singurul minus este ca mori mult prea usor, din toate jocurile care le-am jucat online vre-odata in asta am murit cel mai usor, deci daca trage cineva in tine, nu headshot, ci direct in tine esti mort, nu apuci sa reactionezi, sa faci nimic, in rest e foarte ok si inca sunt serverele pline, gasesti destul de usor jocuri disponibile.