Quote Originally Posted by Iasmin90 View Post
Doresc sa aman etapa mea cu kostelinho pentru vineri seara dupa ora 19:00!
Am vb cu el la telefon si este deacord cu amanarea,cand va ajunge si el la calculator mai spre seara va confirma acest lucru daca este nevoie!
Ok. Amanarea e acceptata

---------- Post added 06-03-2013 at 04:19 PM ----------

Quote Originally Posted by DonBassil View Post
Eu personal sunt de acord ca rokoco sa-si mai consume o amanare cu conditia ca in loc de 2 deadline-uri sa verifice 3!
Eu nu sunt de acord. Ce facem inventam reguli peste noapte? S-a specificat pana acum ca nu se dau amanari pe datorie si nu o data. In plus s-a mai specificat ca regulamentul se va aplica la sange. Pe aceleasi principii a fost eliminat si nightcrawl3r.

---------- Post added 06-03-2013 at 04:29 PM ----------

Quote Originally Posted by asteptau View Post
Bai dar inflexibili mai sunteti. Probabil unul dintre administratorii noi, ca tu Spike nu o ardeai in halul asta in editiile trecute, si treaba oricum mergea fara probleme. Ar fi putut omul sa joace cu o ora mai tarziu fata de deadline. O ora. Da, ar fi putut sa-si programeze meciul mai din timp, dar probabil campionatul asta nu este prioritatea nr. 1 pentru toata lumea.
Nu stiu cum faci tu in viata de zi cum zi dar eu daca ma bag intr-o treaba o fac doar daca o pot duce la capat in conditiile impuse la inceput. In trecut aveam timp de parlamentari, de verificat n deadlineuri etc. Acum prioritatile mele s-au schimbat o data cu terminarea primului ciclu de facultate, inscrierea la master si inceperea muncii. Am facut un regulament cu scopul precis de a minimiza actiunea adminilor in campionat. Cine poate tine pasul bine, cine nu nu. Poate dupa cevor fi eliminati 2-3, cei ramasi se vor supune rigorilor. Am mai spus-o pana acum, daca o ard mult prea aiurea te invit pe tine sau pe oricine altul sa vina intre noi adminii si sa preia din sarcini.

Rokococo putea sa verifice pana acum un deadline pt a fi acoperit in astfel de situatii.