Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 169 of 220 FirstFirst ... 69 119 159 167 168 169 170 171 179 219 ... LastLast
Results 3,361 to 3,380 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #3361 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Propun pentru urmatorul campionat (daca se va mai tine) urmatoarea regula:
    <<- Un participant nu poate ajunge la deadline decat de 2 ori maxim pe parcursul campionatului. La a 3-a ajungere la deadline trebuie sa aiba dovezi ca oponentul sau nu a vrut sa joace meciul la solicitarile lui si sa fie pe toata perioada celor 15 minute online. Daca nu indeplineste ambele conditii pierde cu 0-3 meciul.>>
    Eu votez pentru. Astept voturile celorlalti organizatori.
    1 PRO.

    ---------- Post added 03-03-2013 at 09:16 PM ----------

    Nightcrawl3r nu a fost online intre 21:00 si 21:15.

    ---------- Post added 03-03-2013 at 09:18 PM ----------

    Nightcrawl3r - HoriaHG 0-3 la masa verde. Nightcrawl3r este la a 2-a etapa pierduta la deadline si este exclus din campionat.

  2. #3362 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Sunt si eu PRO, insa imi doresc ca si ceilalti participanti la campionat sa vina cu propuneri pt. a nu ne mai confrunta cu aceasta problema a deadline-ului.

  3. #3363 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    @Nightcrawl3r - inca te astept sa jucam

  4. #3364 SP
    Member maghear's Avatar
    Eu nu sunt pro regula propusa de gvingi...mai propune si sa nu putem da gol daca dai pasa cu portarul la adversar...

  5. #3365 SP
    Member DonBassil's Avatar
    OK, asteptam si alte pareri. Te rog sa ne spui si de ce nu esti de acord cu aceasta propunere, intr-adevar este putin seaca cum a fost formulata de el.

  6. #3366 SP
    Member HoriaHG's Avatar

    LIGA 1 - Etapa 6

    HoriaHG(Dortmund) – Kostelinho(Milan) 2-1


    Kostelinho (Anji) - HoriaHG(Udinese) 0-1

  7. #3367 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Eu propun sa votam una din urmatoarele variante:
    1. in afara de DonBassil, Gvingi76 si mine sa se ofere altcineva (o persoana sau mai multe) sa verifice deadline-urile. Persoana (sau persoanele) care se ofera de buna voie dar nu isi duc la capat sarcinile vor fi eliminate din campionat. Se poate pasa responsabilitatea deadline-ului unei alte persoane cu acceptul scris pe forum al acesteia.
    2. prin tragere la sorti (in afara de DonBassil, Gvingi76 si mine) fiecare va verifica cel putin o etapa pe sezon deadline-ul; nerespectarea acestei reguli duce la prima abatere la o penalizare de 10 puncte, iar la a 2-a abatere la excluderea din campionat. Se poate pasa responsabilitatea deadline-ului unei alte persoane cu acceptul scris pe forum al acesteia.
    3. propunerea lui Gvingi76

    Consider ca e de ajuns din partea stafului sa aiba grija de Regulament, decizii administrative si actualizarea clasamentelor. Nu vad de ce noi 3 trebuie sa fim constant pe PSN la deadline-uri in conditiile in care nu avem meci. Poate avem in acest timp alte activitati, de ce sa ne sustragem de la ele sau sa le intrerupem?

  8. #3368 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    De jucat pana miercuri 6.03.2013 etapa 5 din Liga 1 si 2

    Liga 1
    Asteptau - Rokococo
    HoriaHG - Maghear
    Iasmin90 - Kostelinho

    De jucat pana joi 7.03.2013 etapa 3 de cupa

    Grupa A
    Mariush - HoriaHG

    Grupa B
    Asteptau - Kostelinho

    Grupa C
    DonLuLu - SilviuGabriel

  9. #3369 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Maghear
    Mariush
    - Astazi dupa ora 21 sunt online sa jucam etapa si cupa:

    ---------- Post added 05-03-2013 at 06:50 PM ----------


    LIGA 1 - Etapa 5

    HoriaHG(Tottenham) – Maghear(Dortmund) 1-1


    Maghear (PSG) - HoriaHG(Milan) 0-1

  10. #3370 SP
    Junior Member Alex_Stef's Avatar
    Cupa Grupa C - Etapa 3

    SilviuGabriel (Boca Juniors) - Alex_Stef (Norwich City) 0 - 0

    Alex_Stef (Norwich City) - SilviuGabriel (Boca Juniors) 0 - 0

  11. #3371 SP
    Member HoriaHG's Avatar

    CUPA GRUPA A - Etapa 4



    HoriaHG(Dortmund) – Maghear(Atletico Madrid) 0-1

    Maghear (Juventus) - HoriaHG(Bayern Munchen) 2-3

  12. #3372 SP
    Member Mariush's Avatar
    HoriaHG, sry acum am vazut ce ai postat. Putem juca in seara asta la 21, daca esti disponibil.

  13. #3373 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Incercam asta seara dupa 21

    Quote Originally Posted by Mariush View Post
    HoriaHG, sry acum am vazut ce ai postat. Putem juca in seara asta la 21, daca esti disponibil.

  14. #3374 SP
    Member rokococo's Avatar
    Am vorbit cu Asteptau si a ramas sa jucam astazi dupa ora 22. Este ok sau trebuie sa cer amanare?

  15. #3375 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by rokococo View Post
    Am vorbit cu Asteptau si a ramas sa jucam astazi dupa ora 22. Este ok sau trebuie sa cer amanare?
    Daca nu reusiti sa fiti online intre 21:00 si 21:15 cereti amanare.
    Console Games Fifa Club: Regulament

    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post944121

  16. #3376 SP
    Member rokococo's Avatar
    Doresc amanarea meciului cu Asteptau (etapa 5, liga A) pana luni.

  17. #3377 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by rokococo View Post
    Doresc amanarea meciului cu Asteptau (etapa 5, liga A) pana luni.
    http://www.consolegames.ro/forum/f15...tml#post941584

    Ti-ai consumat deja dreptul la o amanare primit in acest sezon. Pentru ca nu ai verificat nici un deadline desi au fost aproximativ vreo 10 pana acum, nu mai ai dreptul la nici o amanare. Ai 2 variante:

    1. Il rogi pe Asteptau sa isi consume el dreptul la amanarea sa pentru meciul dintre voi 2.
    3. Pierzi meciurile cu Asteptau din campionat la masa verde daca nu joci etapa conform regulamentului.

  18. #3378 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Doresc sa aman etapa mea cu kostelinho pentru vineri seara dupa ora 19:00!
    Am vb cu el la telefon si este deacord cu amanarea,cand va ajunge si el la calculator mai spre seara va confirma acest lucru daca este nevoie!

  19. #3379 SP
    Member asteptau's Avatar
    Bai dar inflexibili mai sunteti. Probabil unul dintre administratorii noi, ca tu Spike nu o ardeai in halul asta in editiile trecute, si treaba oricum mergea fara probleme. Ar fi putut omul sa joace cu o ora mai tarziu fata de deadline. O ora. Da, ar fi putut sa-si programeze meciul mai din timp, dar probabil campionatul asta nu este prioritatea nr. 1 pentru toata lumea.

  20. #3380 SP
    Member DonBassil's Avatar
    Eu personal sunt de acord ca rokoco sa-si mai consume o amanare cu conditia ca in loc de 2 deadline-uri sa verifice 3!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 169 of 220 FirstFirst ... 69 119 159 167 168 169 170 171 179 219 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts