Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 220 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 ... LastLast
Results 3,381 to 3,400 of 4382

Thread: ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3

  1. #3381 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by Iasmin90 View Post
    Doresc sa aman etapa mea cu kostelinho pentru vineri seara dupa ora 19:00!
    Am vb cu el la telefon si este deacord cu amanarea,cand va ajunge si el la calculator mai spre seara va confirma acest lucru daca este nevoie!
    Ok. Amanarea e acceptata

    ---------- Post added 06-03-2013 at 04:19 PM ----------

    Quote Originally Posted by DonBassil View Post
    Eu personal sunt de acord ca rokoco sa-si mai consume o amanare cu conditia ca in loc de 2 deadline-uri sa verifice 3!
    Eu nu sunt de acord. Ce facem inventam reguli peste noapte? S-a specificat pana acum ca nu se dau amanari pe datorie si nu o data. In plus s-a mai specificat ca regulamentul se va aplica la sange. Pe aceleasi principii a fost eliminat si nightcrawl3r.

    ---------- Post added 06-03-2013 at 04:29 PM ----------

    Quote Originally Posted by asteptau View Post
    Bai dar inflexibili mai sunteti. Probabil unul dintre administratorii noi, ca tu Spike nu o ardeai in halul asta in editiile trecute, si treaba oricum mergea fara probleme. Ar fi putut omul sa joace cu o ora mai tarziu fata de deadline. O ora. Da, ar fi putut sa-si programeze meciul mai din timp, dar probabil campionatul asta nu este prioritatea nr. 1 pentru toata lumea.
    Nu stiu cum faci tu in viata de zi cum zi dar eu daca ma bag intr-o treaba o fac doar daca o pot duce la capat in conditiile impuse la inceput. In trecut aveam timp de parlamentari, de verificat n deadlineuri etc. Acum prioritatile mele s-au schimbat o data cu terminarea primului ciclu de facultate, inscrierea la master si inceperea muncii. Am facut un regulament cu scopul precis de a minimiza actiunea adminilor in campionat. Cine poate tine pasul bine, cine nu nu. Poate dupa cevor fi eliminati 2-3, cei ramasi se vor supune rigorilor. Am mai spus-o pana acum, daca o ard mult prea aiurea te invit pe tine sau pe oricine altul sa vina intre noi adminii si sa preia din sarcini.

    Rokococo putea sa verifice pana acum un deadline pt a fi acoperit in astfel de situatii.

  2. #3382 SP
    Member Mariush's Avatar
    Horia, te astept sau nu ai cum sa jucam? Te-as ruga sa-mi spui o ora fixa la care sa ne jucam etapa

  3. #3383 SP
    Member rokococo's Avatar
    Liga 1
    Etapa 5

    Rokococo ( Rapid Viena ) - Asteptau ( FC Sion ) 4 - 2
    Asteptau ( Atl Mineiro ) - Rokococo ( Marseille ) 1 - 2

  4. #3384 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    De jucat pana joi 7.03.2013 etapa 3 de cupa

    Grupa A
    Mariush - HoriaHG

    Grupa B
    Asteptau - Kostelinho

    Grupa C
    DonLuLu - SilviuGabriel

    De jucat pana vineri 8.03.2013 etapa 5 din Liga 1

    Liga 1
    Iasmin90 - Kostelinho (restanta)

  5. #3385 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariush View Post
    Horia, te astept sau nu ai cum sa jucam? Te-as ruga sa-mi spui o ora fixa la care sa ne jucam etapa
    nu pot asta seara, maine dupa ora 17 putem juca

  6. #3386 SP
    Member Mariush's Avatar
    Deoarece astazi mai mult ca sigur nu voi putea juca, solicit amanare pentru etapa 3, cupa.
    Horia, te rog sa spui daca esti de acord si alege tu pana cand sa amanam.

  7. #3387 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariush View Post
    Deoarece astazi mai mult ca sigur nu voi putea juca, solicit amanare pentru etapa 3, cupa.
    Horia, te rog sa spui daca esti de acord si alege tu pana cand sa amanam.
    Sunt de acord cu amanarea, eu pot sa joc de vineri seara dupa ora 21.

  8. #3388 SP
    Member Mariush's Avatar
    ok, asa ramane atunci

  9. #3389 SP
    Junior Member mcpallmall's Avatar
    Silviu Gabriel...poti sa jucam asta seara dupa 8 meciul din etapa 6 liga 2 ? Daca nu, spune-mi, te rog, cand poti.

  10. #3390 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Pe seara nu pot deoarece am programat un deadline in cupa, daca poti poate jucam mai devreme.

  11. #3391 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    De jucat pana joi 7.03.2013 etapa 3 de cupa

    Grupa B
    Asteptau - Kostelinho

    Grupa C
    DonLuLu - SilviuGabriel

    De jucat pana vineri 8.03.2013 etapa 5 din Liga 1

    Liga 1
    Iasmin90 - Kostelinho (restanta)

    De jucat pana vineri 8.03.2013 etapa 3 de cupa

    Grupa A
    Mariush - HoriaHG (restanta)

  12. #3392 SP
    Member asteptau's Avatar
    Cupa grupa B
    asteptau (atl. Mineiro) - kostelinho (udinese) 2 1
    Kostelinho (al hilal) - asteptau (recife) 2 2

  13. #3393 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    DonLuLu nu a fost prezent intre 21:00-21:15. SilviuGabriel a fost.
    Grupa C
    DonLuLu - SilviuGabriel 0-3 la masa verde

  14. #3394 SP
    Member rokococo's Avatar
    Liga 1
    Etapa 6

    Rokococo ( NY Red Bulls ) - TheSpider ( Millwall) 0 - 2
    TheSpider ( Milan ) - Rokococo ( PSG ) 1 - 1

    ---------- Post added 08-03-2013 at 11:30 AM ----------

    Liga 1
    Etapa 11

    Rokococo ( Angers ) - Maghear ( Real Murcia ) 3 - 3
    Maghear ( Barcelona ) - Rokococo ( PSG ) 3 - 1

  15. #3395 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    Ce parsiv esti silviugabriel ai tacut nu ai zis nik stiai ca nu o sa castigi in viata ta cu mine si ai asteptat deadline ) nu ai dat un buzz nik daca tot stiai ca ai deadline,ai intrat in pauza meciului imediat si gata ai si iesit dupa psn ca tu ai fost intre orele alea ) sunt unii userii frate .....jucam for fun putin fair play si organizatori mai mult respect pt userii care au fost de cuvant tot timpu si si au jucat meciurile la timp sau chiar inainte.

  16. #3396 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu avea doar el deadline. Si tu aveai.
    Eu am intrat pe la 20:40 pe PSN si SilviuGabriel era deja online. A stat online(jucand FIFA13) pana pe la 21:20.

  17. #3397 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    Stiu ca nu avea doar el,dar eu am spus ca el stia ca are deadline eu nu stiam si daca era baiat putea sa dea un mesaj sau un buzz inainte daca vroia sa joace meciu,dar el asta a asteptat, si tu stii mai bine gvingi .ma oftic ca jucam for fun si asta e si scopu sa jucam nu sa castigam la masa verde k daca putem sa ne anuntam unu pe altu sa o facem ca de aia am lasat telefoane si id`uri....daca unu nu a avut timp sa intre sa vada ca are deadline ...

  18. #3398 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by DonLuLu View Post
    am si eu o rugaminte...daca am etapa rog sa fiu si eu sunat sau un mesaj ceva si sun eu k nu prea intru pe psn si pe net am putina treaba.Multumesc
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Console Games Fifa Club toate etapele sunt programate aici cu deadline-ul pe zile. asta ca sa stii cand ai meci.
    Quote Originally Posted by DonLuLu View Post
    Stiu ca nu avea doar el,dar eu am spus ca el stia ca are deadline eu nu stiam si daca era baiat putea sa dea un mesaj sau un buzz inainte daca vroia sa joace meciu,dar el asta a asteptat, si tu stii mai bine gvingi .ma oftic ca jucam for fun si asta e si scopu sa jucam nu sa castigam la masa verde k daca putem sa ne anuntam unu pe altu sa o facem ca de aia am lasat telefoane si id`uri....daca unu nu a avut timp sa intre sa vada ca are deadline ...
    Repet ce ti-a mai zis Spike:
    Console Games Fifa Club toate etapele sunt programate aici cu deadline-ul pe zile. Asta ca sa stii cand ai meci.

    Nu inteleg asta cu "nu am stiut ca am deadline". Sunt 3 date pe saptamana: Miercuri, Joi, Duminica. Daca te uiti o data la 2 saptamani pe site vezi ce ti-a ramas de jucat si cand. Apoi iti faci programul in asa fel incat sa poti juca in timp util.

  19. #3399 SP
    Member DonLuLu's Avatar
    se intampla sa mai uiti,nu am zis ca nu as avea vina si eu ..eu doar am spus ca se putea anunta cum a facut si rococo mi a dat mesaj am intrat am jucat toate bune.in fine

  20. #3400 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu mai intrasem de ceva timp pe messenger si chiar ma miram. Spike obisnuieste sa trimis mesaj tuturor participantilor cu deadlineul. Am crezut ca nu o mai face... Dar am intrat azi pe messenger si ce crezi? A dat in 05.03 mesaj cu deadlineurile...
    Era neaparat nevoie sa-ti aminteasca SilviuGabriel ca ai deadline? Spike nu e destul de bun?
    deadline-mess.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 220 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  3. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts