Chiar e foarte bun primul sezon, sa-l vezi pe al doilea :wall:
Chiar e foarte bun primul sezon, sa-l vezi pe al doilea :wall:
Ce mă, nu ţi plac telenovelele ?
Dupa "Betty cea urâtă" m-am lasat...
Daca WD e telenovela...hai ca va las pe voi astia pricepuţi la filme bune, ma intorc sa tai o ceapa :p
Season 2 is going to be a tele... wait for it... novela!
Revin cu impresii după sezonul 2, dar nu cred ca e mai prost decât Arrow
Eu cum nu ma uit la telenovele deloc nici n-am bagat de seama, ba chiar mi-a placut. Singurele chestii care m-au deranjat au fost dialogurile lungi de tip drama in care se tot certau care are orgoliu mai mare, cred ca la astea va referiti, nu?
Deci nu sunt singurul care crede ca WD merita sa fie dat pe Acasa?
Nu stiu despre ce vorbiti :-? The Walking dead mi se pare un super serial, recomand tutoror.
Si da, se axeaza mai mult pe reactia psihologica in contextul unei lumi post-apocaliptice dominate de zombie, ceea ce mie mi se pare mult mai interesant decat sa vad doar zombie care ataca oameni, punct.
Sezonul 3 mi se pare cel mai reusit dintre toate.
Nu stiu ce sa mai zic, primul sezon mi-a plăcut foarte mult, sezonul 2 dupa 7 episoade mi se pare ca ar fi un alt serial, o sa termin cu răbdare sezonul 2 si o sa revin cu o concluzie.
eu zic ca ai rabdare si sa move forward. Pentru mine Lunea highlight of the day e cand ma uit la The Walking Dead :) **** acum ma uit ce am scris suna cam trist :D
Sezonul 2 din Walking dead e slab, dar sezonul 3 e MULT mai bun, nu la fel de bun ca primul dar... destul de bun.
http://www.youtube.com/watch?v=xPbVR...wI8akrio8I3JFg
În sezonul 2 au avut mari probleme cu bugetul, au făcut cât au putut și ei...
În 3 și-au revenit și datorită că au primit bugetul mai mare.
Am terminat si eu cu sezonul 3, e ok. Sez 1 primeşte un 9, sez 2 un 5 iar sez 3 un 7 :D
un alt serial genial, care este in topul preferintelor, House of Cards. doua cuvinte va spune si cred ca este de ajus: Kevin Spacey :)
M-am apucat si eu de House of Cards. Spacey este genial si nu pot decat sa confirm cele de mai sus.
Recomand Game of Thrones (azi a apărut primul episod din sezonul 3) și Boardwalk Empire.