-
Today is the day! :evil: Asteptam primul episod de atat de mult timp. O sa ma uit diseara cu colegii din casa (mai toti suntem innebuniti dupa Game of Thrones). Nici nu trebuie sa intreb pe cineva cum a fost, pentru ca stiu ca serialul e un win garantat oricum l-ai privi.
-
A. Fost. F-ing. *insert all the good words here*.
-
Game of Thrones-11/10
Dexter 10/10
Breaking Bad 99.1% pure awesomeness
Arrow-8.5/10
Arrested Development este un serial foarte bun de comedie,recomand cu caldura!
-
1 Attachment(s)
sugarless japanese drama
http://www.youtube.com/watch?v=HuebTZDml2w
are doar 12 episoade si este vorba despre delicventi (sper ca am scris bine)!
-
1 Attachment(s)
Recomand Hannibal ! :yes:
-
-
1 Attachment(s)
Recomand Scrubs :yes:
O mica precizare : La sfarsitul sezonului 8 sa va opriti pentru ca altfel ramaneti dezamagiti.
-
1 Attachment(s)
-
-
-
-
Un serial bun de tot horror?
Sau unul la fel de bun precum Prison Break ca si actiune ?
-
-
Am inceput sa ma uit la LOST.
Foarte bun, imi place enorm. :x
Nu este peste Prison Break, dar este foarte bun..pierd noptile din cauza lui ;))
As dori sa l cumpar blue ray colectia completa cu sub in ro.. dar nu este :(
RECOMAND LOST !!!
-
-
-
tocmai ce am terminat sezonul 4 din White Collar. ce final... cred ca o sa o iau razna pana in toamna cand apare urmatorul sezon :|.
recomand sa-l urmariti, eu personal am invatat cateva ceva din serialul asta, sunt fascinat de personajul principal si mi-am descoperit noi interese.
-
-
-