E ok telefonul, dar imi da senzatia ca este facut ca o ciorba. Au indesat cele mai bune componente la ora actuala in el, dar nu au adus nimic in plus cum face Samsung, de exemplu. Stiu sigur ca 90% din utilizatorii de S3, S4 nici nu folosesc bloatware-ul ala, dar pentru aia 10% merita. De asemenea, mi-a venit in minte o posibila problema pentru acele butoane pe care numai Dumnezeu intelege ce le-a trecut in minte cand le-au pus acolo: Daca esti cu iubita si... va apropiati mai mult si ea iti atinge buzunarul atat de tare incat sa apese pe butonul power(ecranul este indreptat spre tine, duh) si ai materialul buzunarului foarte subtire si atingi ecranul astfel incat suni la politie si te aude cum te giugiulesti( eventual si iubita cum geme) si crede ca e un viol si trimite un echipaj dupa tine, cum le explici oamenilor alora ce s-a intamplat? Sau mai rau, daca esti cu amanta si iti suni sotia/iubita. Nu-mi sariti in cap acum, stiu ca e unu la 100000000, dar se poate intampla. (uitati aici un caz asemanator: Scott Simon, Florida Man, Pocket Dials 911 And Accidentally Reveals Murder Plot)