Quote Originally Posted by SepticEye View Post
Tu ai dat verdict consolei dupa un joc al carui singur scop e un mic segment al audientei, copiii. E o scula marketing. La fel cum ps1 a avut Crash bandicoot, ps2 jack & daxter etc. Daca te-ai asteptat sa fii dat pe spate de un joc cu 3 butoane si un stick, atunci poate asteptarile sunt mult peste ce poate oferi momentan ps4. Dar esti salvat, poti opta Xbox. Da, ai uitat cum Microsoft au vrut sa va fure cu politica lor DRM, always on, si jumatate din baza lor de gameri au migrat spre ps4, dar tu esti dispus sa compromiti. Fanboy much?
Am dat verdict sau am spus parerile mele fata de varianta Demo a consolei? Inseamna ca tu nici macar nu ai citit ce am scris eu. Uite, ca sa nu te mai chinui:

Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Impresiile mele vizavi de consola sunt extrem de limitate. Am vazut varianta Demo si nimic mai mult. Am vazut cum lucreaza Playstation Eye si am jucat Knack
Mai clar de atat nu stiu ce poti sa vrei. Si ce legatura are cu Xbox-ul nu inteleg. Am comparat controller-ul, again, dupa 40 de minute. Nu am zis ca e consola in niciun fel, mi-am expus parerile. Dar deh, durere mare. Il inteleg acum si pe Mo la fazele astea.