Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 240 of 903 FirstFirst ... 140 190 230 238 239 240 241 242 250 290 340 740 ... LastLast
Results 4,781 to 4,800 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #4781 SP
    Junior Member Storm78's Avatar

    Clubul PlayStation 4

    Data de 29.01.2014 a fost confirmata si pe pagina de facebook a Playstation Romania.

    P.S.
    S-ar putea sa apara postari dublate de la mine. Merge ciudat azi de pe tableta forumul. Rog un admin sa curete daca se intampla.

  2. #4782 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Ciudat este ca cei de la domo sustin in continuare ca aduc consola la jumatatea lunii decembrie...azi am vorbit cu ei..

  3. #4783 SP
    Junior Member RazorsRapes's Avatar
    Salut !
    Am inteles ca poti upgrada unele jocuri, cum ar fi: cod ghost, bf4, ac4, fifa 14 si inca cateva, de pe ps3 pe ps4 cu un cod pe care il primesti in carcasa jocului numai pentru 10 $. Asta insemnand ca tot progresul din acele jocuri se transmit de pe ps3 pe ps4. Eu vreau sa fac asta cu fifa 14, doar ca nu am primit codul in carcasa... aveti sugestii sau este cineva care vrea sa vanda un cod din acesta ?

  4. #4784 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    When: Open now, until close on 28th November inseamna ca se pot cumpara deja ?
    Nu, doar testa, se pot cumpăra numai pe 29

    ---------- Post added 26-11-2013 at 03:43 ----------

    XboxOne-PS4 side by side

  5. #4785 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post

    Pentru inceput, consola mi se pare mare. Mai mare decat PS3 Fat, nici nu stiu cum o sa imi incapa langa TV, poate daca renunt la vreo consola. In rest, e urata ca si in poze.
    Controller-ul nu mi s-a parut grozav. Dupa ce am terminat Demo-ul Knack odata si apoi am mai jucat jumatate, nu m-a impresionat. Touchpad-ul e placut la atingere si pot spune ca e un controller reusit, insa nu cred ca imi place mai mult decat cel de X360
    Eu cred ca tu vrei sa iti placa mai mult Xbox-ul pt ca argumentele tale sunt aiurea. Am jucat si eu toate jocurile disponibile, consola e laudata pt design si navigarea prin meniuri. Eu zic sa incerci alte jocuri, vezi si tu un Battlefield 4 sau Killzone, nu repezeala aia de joc(Knack). Restul jocurilor sunt port-uri amarate, eu inca nu am vazut joc lansat cu o noua generatie si sa ma impresioneze. Iar daca consola e asa de supradimensionata, eu sugerez sa renunti la xbox ca sa-i faci loc langa tv

    Edit: Acum am vazut video tocmai postat mai sus. Tudynuz, acum trebuie sa-ti comanzi mobila noua sa acomodezi designul impecabil Microsoft.

  6. #4786 SP
    Member Kupy's Avatar
    Quote Originally Posted by RazorsRapes View Post
    Salut !
    Am inteles ca poti upgrada unele jocuri, cum ar fi: cod ghost, bf4, ac4, fifa 14 si inca cateva, de pe ps3 pe ps4 cu un cod pe care il primesti in carcasa jocului numai pentru 10 $. Asta insemnand ca tot progresul din acele jocuri se transmit de pe ps3 pe ps4. Eu vreau sa fac asta cu fifa 14, doar ca nu am primit codul in carcasa... aveti sugestii sau este cineva care vrea sa vanda un cod din acesta ?
    Fifa 14 nu are cod pt ca nu merge upgradat. Ca sa joci pe PS4 ai nevoie de Fifa 14 PS4 disc.

  7. #4787 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    Eu cred ca tu vrei sa iti placa mai mult Xbox-ul pt ca argumentele tale sunt aiurea. Am jucat si eu toate jocurile disponibile, consola e laudata pt design si navigarea prin meniuri. Eu zic sa incerci alte jocuri, vezi si tu un Battlefield 4 sau Killzone, nu repezeala aia de joc(Knack). Restul jocurilor sunt port-uri amarate, eu inca nu am vazut joc lansat cu o noua generatie si sa ma impresioneze. Iar daca consola e asa de supradimensionata, eu sugerez sa renunti la xbox ca sa-i faci loc langa tv

    Edit: Acum am vazut video tocmai postat mai sus. Tudynuz, acum trebuie sa-ti comanzi mobila noua sa acomodezi designul impecabil Microsoft.
    Deci de fapt PS4-ul la design e perfect, nu e deloc mare. Dar chiar daca e, no problem, fa-i vant la XBox (pe care culmea, chiar ai ce juca in momentul de fata comparand cu all mighty next-gen la care ai vreo 4 jocuri mari si late).
    Si Knack care era laudat de Sony inainte de lansare e de fapt o repezeala de joc. Ca sa-ti dai seama de adevarata putere a PS4-ului baga acolo un joc adevarat gen BF4, KillZone sau..ei bine de fapt incearca numai astea 2 ca in rest nu prea ai ce juca, restul titlurilor fiind doar niste port-uri slabe ce nu merita deloc atentie. Dar fa-i vant la XBox.
    P.S. de abia astept sa navighez prin meniurile consolei sa ma distrez, ca doar de asta mi-o iau, nu e ca si cum mi-o cumpar pentru a ma juca pe ea

  8. #4788 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Inca o tara (Australia) se alatura UK'ului (preturi nesimtite).Stiu ca multi dintre voi vor store pe RO,dar merita??? Cu astfel de preturi...

    P.S.AUD este mai slab decat USD,dar totusi 100AUD este undeva la 80-90USD.
    Attached Images Attached Images image.jpg

  9. #4789 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Sa le fie tarana usoara.

  10. #4790 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Mna...management de calitate ,decât sa am store cu prețuri umflate si fără servicii mai bine deloc.

  11. #4791 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Inca o tara (Australia) se alatura UK'ului (preturi nesimtite).Stiu ca multi dintre voi vor store pe RO,dar merita??? Cu astfel de preturi...

    P.S.AUD este mai slab decat USD,dar totusi 100AUD este undeva la 80-90USD.
    Astea sunt preturile standard ptr australia de mult timp ...n-au scumpit nimic..



    Why Australian game prices will not drop - GameSpot
    The reasons for Australia's high game prices have been well-documented in the past. Local video game publishers insist that Australia's very small population is spread out over a large area, making it more expensive to distribute and move stock around than in territories like North America, Japan, or Europe, where the number of people per square kilometre is higher.

  12. #4792 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    Eu cred ca tu vrei sa iti placa mai mult Xbox-ul pt ca argumentele tale sunt aiurea. Am jucat si eu toate jocurile disponibile, consola e laudata pt design si navigarea prin meniuri. Eu zic sa incerci alte jocuri, vezi si tu un Battlefield 4 sau Killzone, nu repezeala aia de joc(Knack). Restul jocurilor sunt port-uri amarate, eu inca nu am vazut joc lansat cu o noua generatie si sa ma impresioneze. Iar daca consola e asa de supradimensionata, eu sugerez sa renunti la xbox ca sa-i faci loc langa tv

    Edit: Acum am vazut video tocmai postat mai sus. Tudynuz, acum trebuie sa-ti comanzi mobila noua sa acomodezi designul impecabil Microsoft.
    Fanboy much? Nu stiu de ce suferiti atat de mult. Mi-am expus parerea vizavi de ce am testat. Ba chiar am incercat sa fac un filmulet si sa il impart cu voi. Nu va convine pentru ca nu am picat pe spate de cat de grozav e PS4.
    Ce sa mai zic, sa fii sanatos.

  13. #4793 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    EA este de partea noastra. A micsorat pretul jocurilor digitale din Europa de la 63 lire la 60.

    "Concerns" Over High PS4 UK Digital Game Prices Being Voiced, EA Drops the Price of Their Titles Slightly - PlayStation LifeStyle

  14. #4794 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Acum se mai poate face share la joc cu inca o consola ?

  15. #4795 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Da, se poate, atata timp cat pe al 2-lea este setat ca guest machine.Si contul trebuie sa ramana pe acea consola.Doar o consola poate fi primary.

    ---------- Post added 26-11-2013 at 12:41 ----------

    Pentru cei care vor avea probleme cu stickul analog.Exista piese de schimb :

    https://www.sainsburysentertainment....uct=E11309080#

  16. #4796 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    Si Knack care era laudat de Sony inainte de lansare e de fapt o repezeala de joc. Ca sa-ti dai seama de adevarata putere a PS4-ului baga acolo un joc adevarat gen BF4, KillZone sau..ei bine de fapt incearca numai astea 2 ca in rest nu prea ai ce juca, restul titlurilor fiind doar niste port-uri slabe ce nu merita deloc atentie. Dar fa-i vant la XBox.
    Chill tinere. Fiecare generatie de console a ratat in a impresiona prin calitatea jocurilor de lansare. Asa se intampla cand nr 1 pe lista de prioritati e finalizarea consolei pt sezonul sarbatorilor.

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Fanboy much? Nu stiu de ce suferiti atat de mult. Mi-am expus parerea vizavi de ce am testat. Ba chiar am incercat sa fac un filmulet si sa il impart cu voi. Nu va convine pentru ca nu am picat pe spate de cat de grozav e PS4.
    Ce sa mai zic, sa fii sanatos.
    Tu ai dat verdict consolei dupa un joc al carui singur scop e un mic segment al audientei, copiii. E o scula marketing. La fel cum ps1 a avut Crash bandicoot, ps2 jack & daxter etc. Daca te-ai asteptat sa fii dat pe spate de un joc cu 3 butoane si un stick, atunci poate asteptarile sunt mult peste ce poate oferi momentan ps4. Dar esti salvat, poti opta Xbox. Da, ai uitat cum Microsoft au vrut sa va fure cu politica lor DRM, always on, si jumatate din baza lor de gameri au migrat spre ps4, dar tu esti dispus sa compromiti. Fanboy much?

  17. #4797 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    eu zic ca nu are sens sa va certati. comentariile lui tudyniuz nu mi s-au parut rele, doar subiective. cine vrea sa-l creada si sa fie de acord cu el, bine, cine nu, nu. apreciati faptul ca avem comentarii de la persoane de pe forum care au apucat sa puna mana pe consolele astea si gata. daca nu sunteti de acord cu ele, move on.

    PS vineri sper sa am si eu o experienta next-gen si voi posta si eu impresiile mele (atat cat voi avea voie sa spun).

  18. #4798 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Cred ca omul e mai greu de multumit.

  19. #4799 SP
    Junior Member Razvanss's Avatar
    Ce minusuri am dacă cumpăr consolă din USA?

  20. #4800 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu ai garanţie

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Today, 10:06
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts