Single post: Concurs "O vara fierbinte"

  1. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kagula_89 View Post
    poza mea ,nu sunt fanboy sony dar nici microsoft
    Fara suparare... dar daca te chinuiai macar o fractiune de secunda sa adaugi ceva la poza... mai ziceam. Asa, acea poza este pe CG de mai bine de un an (modificata de mine). O poti vedea in prima stire aici: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-31-octombrie/ dupa care preluata de istrategie si pusa aici: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...rta-ps3-160gb/ si in final de Mika preluata si pusa aici: http://www.consolegames.ro/forum/f74...roller-2010-a/ . Macar ei au cerut acordul, si sunt atasate unor stiri... dar sa o iei si sa o adaugi direct la concurs... e... aiurea. Rejected !

    P.S. Mai este una, in caz ca vrei sa o folosesti pe aceea: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-mici-oficial/ Si ca sa nu mai existe nici-un dubiu, aveti atasate originalele...

    Cary on ! Show must go on !
    Attached Images Attached Images ps3_star.jpg x360_star.jpg