Single post: Concurs "O vara fierbinte"
-
Admin

Originally Posted by
kagula_89
poza mea ,nu sunt fanboy sony dar nici microsoft
Fara suparare... dar daca te chinuiai macar o fractiune de secunda sa adaugi ceva la poza... mai ziceam. Asa, acea poza este pe CG de mai bine de un an (modificata de mine). O poti vedea in prima stire aici: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-31-octombrie/ dupa care preluata de istrategie si pusa aici: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...rta-ps3-160gb/ si in final de Mika preluata si pusa aici: http://www.consolegames.ro/forum/f74...roller-2010-a/ . Macar ei au cerut acordul, si sunt atasate unor stiri... dar sa o iei si sa o adaugi direct la concurs... e... aiurea. Rejected !
P.S. Mai este una, in caz ca vrei sa o folosesti pe aceea: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-mici-oficial/
Si ca sa nu mai existe nici-un dubiu, aveti atasate originalele...
Cary on ! Show must go on !