Single post: NBA 2k15

  1. #1 SP
    Junior Member BlackS0ull's Avatar

    NBA 2k15

    Salutare tuturor,

    Sunt un nou membru al acestui forum si de ce nu, un incepator pe partea de console. Desi nu am postat deloc pe acest forum, citesc in fiecare zi noile comentarii pe topicurile ce au legatura cu PS4

    Deci, am intrat de curand in posesia unei console PS4 cu GTA V. Tin sa precizez ca inca ma chinui sa ma obisnuiesc cu controllerul etc.

    Am si eu o intrebare la voi, cei care sunteti mai vechi in domeniul consolelor....

    Am luat de curand (mai exact aseara) NBA2K15 si pentru ca nu exista un topic separat pentru acest joc as dori sa va intreb daca cineva are acest joc, daca cineva joaca baschet. Eu am intrat in joc...am incercat sa joc un meci si m-am lovit de o mica/mare problema ....cea cu shoot with right stick. Pur si simplu nu m-am obisnuit si am citit pe undeva ca se poate da disable la aceasta optiune si sa poti arunca la cos DOAR cu butonul Square.

    A incercat cineva asa ceva, chiar se poate da disable?

    Joaca cineva baschet pe aici?? Am facut o alegere proasta sa iau NBA2K15 si nu NBA Live 2015 (am avut de ales intre cele 2 jocuri)

    Multumesc anticipat si scuze daca nu am postat in categoria corecta.

    O zi buna,
    BlackS0ull
    Attached Images Attached Images nba-2k15-header.jpg