Eu am primit urmatorul email:


Iti multumim pentru comanda pe care ai inregistrat-o la eMAG.

In momentul in care ai inregistrat comanda pentru jocul “The Order: Promo Edition pentru PlayStation 4”, stocul pentru acest produs nu era actualizat in sistemul nostru.
Cum stim ca iti doresti jocul si scopul nostru este ca tu sa fii multumit de serviciile noastre, te asiguram ca iti vom livra “The Order: 1886” pentru PlayStation 4” (regular edition), in aproximativ 2-3 saptamani, adica timpul necesar aprovizionarii cu acest produs.
In momentul in care jocul va ajunge in depozitul nostru te vom contacta pentru a stabili detaliile de livrare.

Vei primi cate exemplare ai comandat, la pretul afisat atunci cand ai inregistrat comanda.

---------- Post added 08-03-2015 at 08:25 ----------

Quote Originally Posted by Zero View Post
Mie mi au spus ca voi primi varianta promo, ramane de vazut...

Pai poate tu ai apucat din stocul promo, te-ai miscat mai repede ca noi.

---------- Post added 08-03-2015 at 08:26 ----------

Quote Originally Posted by nutzule View Post
e foame mare, toti viseaza sa se imbogateasca din 10 jocuri, afaceristi nu gluma, mai bine zis bisnitari
oricum pe CG nu prea poti vinde acest "jackpot", avand in vedere ca stiu toti cu cat s-a vandut
o sa scada pretul foarte mult, daca cei de la emag se tin de cuvant si respecta comenzile (ce pana mea faci cu 50 bucati? , cand toti userii CG au comandat minim 1 bucata)
din cauza asta e si stocul pe 0 , probabil, s-a comandat in cantitati industriale
pacat de cei care au luat jocul la pret intreg (chiar daca au bonul, in cateva saptamani va fi sub 100 ca valoare, poate 50)

Exact, in regulament scrie ca n-ai voie sa vinzi mai scump decat pretul din magazine. Dar stai linistit, ca exista okazii, olx, tocmai etc.