Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 53 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast
Results 21 to 40 of 1042

Thread: Discutii legate de eMag.ro

  1. #21 SP
    Junior Member mone_andrei's Avatar
    Am sunat si eu la ei, au zis ca se vor onora comenzile in maxim 2-3 saptamani deoarece nu il au in stoc deocamdata, si ma suna ei cand pot sa il ridic. Ramane de vazut

  2. #22 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai nici pe mine nu m-au sunat, va spun doar din ce am auzit de la altii. Am auzit ca daca suni tu ti se spun aceleasi lucruri, deci nu cred ca e dupa cine suna, ala primeste. Aparent, toti primim

  3. #23 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Le-am dat aseara un mail celor de la emag, sa-i intreb de livrarea comezii si mi-au raspuns dupa cum urmeaza:
    " Iti multumim pentru comanda pe care ai inregistrat-o la eMAG.

    In momentul in care ai inregistrat comanda pentru jocul “The Order: Promo Edition pentru PlayStation 4�, stocul pentru acest produs nu fusese actualizat in sistemul nostru.*

    Cum stim ca iti doresti jocul si scopul nostru este ca tu sa fii multumit de serviciile noastre, te asiguram ca iti vom livra “The Order: 1886� pentru PlayStation 4� (regular edition), imediat ce se va reface stocul din depozitul eMAG - in aproximativ 2-3 saptamani, adica timpul necesar aprovizionarii.*
    In momentul in care jocul ajunge in depozit te contactam pentru a stabili detaliile de livrare.

    Vei primi cate exemplare ai comandat, la pretul afisat atunci cand ai inregistrat comanda.*"

    Acum parca imi pare rau ca n-am comandat 2-3 sau mai dau si pe la prieteni

  4. #24 SP
    Member snpz's Avatar
    Si eu am sunat la ei azi, mi-au dat aceeasi asigurari. Mai avem rabdare 3 saptamani si jucam The order Cei care au comandat cate 10 produse similare au prins Jackpotul.

  5. #25 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Mie mi au spus ca voi primi varianta promo, ramane de vazut...

  6. #26 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    o sa fie regular edition, depinde cu cine ai vorbit ca nu toti sunt foarte informati. am vorbit si eu astazi, acelasi discurs dupa ce a vorbit cu o colega tanti cuc are vorbeam . dar mi se pare prea mult 2-3 saptamani

  7. #27 SP
    Member nutzule's Avatar
    e foame mare, toti viseaza sa se imbogateasca din 10 jocuri, afaceristi nu gluma, mai bine zis bisnitari
    oricum pe CG nu prea poti vinde acest "jackpot", avand in vedere ca stiu toti cu cat s-a vandut
    o sa scada pretul foarte mult, daca cei de la emag se tin de cuvant si respecta comenzile (ce pana mea faci cu 50 bucati? , cand toti userii CG au comandat minim 1 bucata)
    din cauza asta e si stocul pe 0 , probabil, s-a comandat in cantitati industriale
    pacat de cei care au luat jocul la pret intreg (chiar daca au bonul, in cateva saptamani va fi sub 100 ca valoare, poate 50)

  8. #28 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    cei care au comandat mai mult de 2-3jocuri sper sa ii lase la urma (le vine si lor randul in 2-3 ani )

  9. #29 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Hai sa postam fiecare, ce mail am primit.
    Oh wait...toti am primit acelasi mail

  10. #30 SP
    Member nutzule's Avatar
    peste 2-3 saptamani se va primi acelasi mesaj... si tot asa

  11. #31 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Vreo veste de la eMag pt cei cu jocul la 12 lei?

  12. #32 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nope, niciuna.

  13. #33 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Stocul nu se actualizeaza mai devreme de 31.03, asta mi-a zis un reprezentant de al lor.

  14. #34 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai au zis doua saptamani, nu o luna

  15. #35 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by tzuik View Post
    Cu toate astea, per ansamblu, sincer, mi-a plăcut. Și nu doar pentru că am dat 12 lei pe el. Dar dacă aș fi dat 259, probabil aș fi fost în rage mode acum.
    Cand l-ai primit de la emag? Ai cunostiinte pe acolo sau chiar au inceput sa isi onoreze comenzile?

  16. #36 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mi-au raspuns si mie cei de la eMag la mail dupa aproape 2 saptamani, referitor la The Order:

    Produsul comandat de tine din comanda ... nu este disponibil in stocul eMAG, acesta fiind un produs In stoc furnizor si urmeaza a fi aprovizionat in data de 5 aprilie(+/- 2 zile).

  17. #37 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Gata, au venit jocurile de la emag?

  18. #38 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pe dracu, am sunat la ei astazi, au zis ca intre 5 si 7. Pai suntem in 6 zic, adica maine e sigur sau cum? Raspuns: nu stiu sa va zic

  19. #39 SP
    Member legokid220's Avatar
    Au mai prelungit in speranta sa mai calmeze din unii.. iar altii chiar sa uite

  20. #40 SP
    Member snpz's Avatar
    Am sunat si eu la Emag, mi-au zis ca nu au pe stoc jocul si ca nu se stie exact cand va reveni. Mi-a fost deschisa o sesiszare catre colegii de la vanzari cica.. Ma gandesc si eu la varianta lui legokid, asteapta ca unii sa uite

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 53 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. Articole interesante legate de gaming By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 547 Last Post: Yesterday, 23:08
  2. PCGarage cumparat de eMag By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 17-04-2016, 21:13
  3. Licitatie: Voucher Emag.ro By TocSyk in forum Licitatii
    Replies: 0 Last Post: 15-11-2013, 21:28
  4. Noutati legate de OnLive By Zombozo in forum Stories & Other News
    Replies: 19 Last Post: 01-02-2011, 19:45
  5. Concurs eMAG By cryystyy in forum Offtopic
    Replies: 61 Last Post: 18-10-2010, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts