Quote Originally Posted by rodarkone View Post
De aceea nu trebuie sa iei totul la nivel personal, nu a zis nimeni ca tu faci/o sa fac ce am scris eu mai sus, dar sunt sigur ca se vor gasi "interprinzatori" care sa faca deci regulile trebuie sa fie cat mai clare si in favoarea comunitatii/userilor care posteaza pe forum, nu a celor care posteaza pe publicitate (si crede'ma ca sunt FOARTE multi care viziteaza forumul doar pentru publicitate si atat)

O sa modific sectiunea respectiva din "rules" pentru a fi mai clara (cu o exprimare mai simpla si mai "ne-interpretabila")

Mersi mult pentru intelegere si nu o lua personal si incearca sa fii mai pragmatic vis-a-vis de raspunsuri in felul in care ai citit atent regulamentul vis-a-vis de vanzari in aceelasi fel poti sa "urmezi" si un comportament vis-a-vis de ceea ce posteaza altii fata de tine, nu-ti convine -> da report nu incerca sa raspunzi ... pentru ca la sfarsitul zilei nu va avea nimeni nimic de castigat.
Tocmai ca mie experienta imi spune cu totul altceva, zilnic primesc mesaje asemanatoare si minciuni ca la Atex sau emag e mai ieftin. 99% sunt linkuri expirate. Insa acest "sfant" es minte la fiecare pas si se da ranit ca l-am atacat, am vazut ce a scris pe chat ca voia sa-l ia dimineata...nici dimineata acel link nu era bun, dar in dorinta de pomana si nu, nu e dur cuvantul, a incercat ca poate cine stie...nu e o singura intamplare si nu mai am rabdare cu astfel de mironosite pentru ca sub limbajul dulceag, sarpele sta si rade...nu vand de ieri de azi si-i cunosc pe astfel de indivizi sunt activi pe toate forumurile de vanzari, olx, okazii, etc, de aia am suspendat serviciile de mesagerie in locurile unde am vanzari, la telefon e greu de dat link insa ei nu suna niciodata doar dau mesaje si se simt raniti daca nu obtin ce vor, despre asta e vorba, oricine ar fi fost in locul meu ar fi avut parte de acelasi tratament. Ca eu nu mai am rabdare cu ei, e alta poveste. Pentru mine linkurile alea sunt o insulta chiar daca nu contin cuvantul mama...dar na ei sunt membri de baza, sunt "amicali", dau copy paste la orice de pe afara si au multa trecere insa si asta-i alta poveste... ca o dovada ca nu vorbesc prostii si ca domnu are veleitati de scandalagiu iata o propunere de a lui - http://www.consolegames.ro/forum/f35...n-flame-topic/