Quote Originally Posted by AndreiO View Post
Frate una este sa cauti si nu gasesti un produs si alta este sa stai geana 24/7 pe 5 site-uri in speranta ca toate astrele se aliniaza si prinzi in alea 30 de sec cat e pe stoc consola.

Eu unul nu am timp de asa ceva. Dar bafta si rabdare voua! Insa nu mi se pare normal sa sariti pe cei care platesc suprapretul ca vezi tu doamne, esti disperat, doar prostii dau, de ce nu luati ps4 etc.
eu n-am sarit pe nimeni bro si nici nu stau 24/7 sa dau refreshuri pe site-uri.

in decembrie am fost cu o secunda in urma si nu am reusit sa iau consola, dupe ce am dat click pe "trimite comanda" mi-a aparut mesaj ca produsul nu mai e in stoc, deci iti dai seama ca am luat foc, dar asta nu m-a facut sa stau ca un disperat sa dau refresh in fiecare zi apoi.

aia e, cand o s-o prind, o s-o prind, fara sa disper atata. daca mai aveam si ps4 acum si nu-l vindeam clar ma durea in pix si mai mult decat atat, insa na.

doar ziceam ca nu are sens sa te contrezi cu niste oameni care au vrut si ei sa isi ia consola de unde ai luat-o tu si au descoperit si ei ca nu vor beneficia de garantie, atat.

GG ca ai luat-o, dupa mine e ft bine, insa cum am zis si mai sus, fiind un produs nou care poate prezenta diferite defectiuni e pe riscul tau. pwp si spor la jucat