Nu ma razvratesc dar uite si tu: unii usersi spun ca emag/orange iti vor doar controller-ul, insa altii mai breji, vor tot pachetul. La unii se poate, la altii nu.

Alta chestie: poate eu am in casa 4 controllere in total, ca jucam tot familionul Monopoly. De ce e normal sa ma tii pe tusa o saptamana, doua, trei pana deschizi tu controller-ul cu probleme si sa confirmi ca are probleme luandu-mi si consola?
Eu aici includ atat cazul bundle, cat si cazul consola simpla (fara joc). Daca practica asta se aplica doar la bundle, hai ca poate inteleg punctul asta de vedere ca e cum zici tu ca trimit tot inapoi la producator , desi e cam exagerat sa schimbi tot pachetul cand poti inlocui doar controllerul, insa pentru ne-bundle-uri??

Ca idee, acum multi ani cand aveam un telefon Samsung S3 Mini, mi s-a stricat ceva la el. L-am dat, la Flanco, doar pe el, fara incarcator, fara casti. Nu a comentat nimeni nimic. Si era chiar telefonul, adica ce aveam nevoie cel mai mult.

In fine, sper sa n-avem probleme, sa ne tina cat mai mult. PS4 dinainte, varianta slim, m-a tinut 4 ani fara probleme, fara revizii, schimburi de pasta termica ori alte probleme cu controller-ul. Daca tine si 5-ul la fel, sunt multumit