intre timp eu cu un backlog de vreo 50 jocuri si multe altele pe care vreau sa mi le cumpar dar nu o fac pentru ca stiu ca nu am timp de ele... nu inteleg cand aveti timp de toate. 2 jocuri pe luna si tot mi se pare foarte mult (bine, eu nu joc niciodata doar povestea principala)