Zilele astea am observat o chestie dubioasa, m-a surprins ca Valve fac asa ceva. Am descarcat Counter-Strike 2 pe Mac, vazand in library ca e compatibil, fara sa ma documentez mai bine.
Dupa 80 GB descarcati observ ca am descarcat defapt CS:GO Legacy, o versiunea foarte limitata.