Quote Originally Posted by Srachi View Post
Ai văzut ca este expus in magazin? Nu as da pe el nici 4000 de ron! Pe ala a rulat probabil timp de un an de zile 12 ore pe zi același demo HDR!
Vezi ca te-ai uitat la resigilate. Cel la 6400 e nou.