Single post: Ghidul cumparatorului consolist
-
11-02-2010 13:15 #1009 SP
Member

Originally Posted by
boga
Da, da, foarte tare Royal Mailul

Nu-i pe baza de posta romana, bulgara, zimbabweeana etc., ci pe baza de posta regala
Mie mi se pare mai buna Posta Romana decat Royal Mail. Toate intarzierile pe care le-am avut s-au datorat postei din uk, niciodata celei din Romania.
LE: Ma refer strict la comenzile cu "tracking number" si cele cu plata ramburs.