Si de aia s-a umplut o pagina de posturi cu aceeasi discutie. Sterge-le repede ca sa faci totul inexistent
Tu ai luminat lumea ca nu necesita traducere, eu mi-am permis sa lamuresc pe cei care au facut-o deja ca nu e nici o problema daca au "tradus" deja adresa.
Concurezi la numar de posturi cu cineva ca altfel nu vad rostul comentariului tau...




/ s-a descurcat. Comandat sambata, dispatch tot sambata, ajuns miercuri.

.
Cu posta din RO recunosc ca nici eu n-am avut probleme, dar nici n-am apelat prea des la serviciile sale.

Bookmarks