Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 381 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast
Results 801 to 820 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #801 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    La banii aia gasesti elite cu hdd de 120 si Halo 3 + ODST. Nu mi se pare o afacere rentabila Pro-ul ala.

  2. #802 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Plus ca sigur aia de la domo nici macar nu e jasper

  3. #803 SP
    Member Atrium's Avatar
    Consolele Xbox 360 cu bundle-ul Trivial Pursuit si Burnout Paradise sunt din revizia Jasper.

  4. #804 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    PS3 Slim sau PS3 Phat Infamous Bunddle ambele la 1299 lei fiecare,eu tind mai mult spre phat,nu's curios de capacitatea marita a hdd'ului nici de design nu's curios

  5. #805 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Asta e o intrebare ???

  6. #806 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    da

  7. #807 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by nuyokamata View Post
    da
    Pai si coerenta frazei unde e? Ca sa nu mai zic de semnul intrebarii lipsa, aferent unei INTREBARI. This is the guy--> ?


  8. #808 SP
    Banned FormableTube's Avatar

  9. #809 SP
    Member Dante's Avatar
    mi se pare super ok. sigur nu e o greseala pe site?

  10. #810 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    daca nu e o greseala eu zic ca e super bun pretul 1 042.91 RON ,dar ma indoiesc sa coste atat de putin

  11. #811 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    99% e o greseala. Pretul e mai mic decat cel recomandat de producator, cea ce in Romania nu vezi prea des

  12. #812 SP
    Member obidan's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    Me want
    ME WANT!

  13. #813 SP
    Member tudort's Avatar
    observ ca au si cu nfs shift. deci sunt mai multe budle-uri si la acelasi pret. se poate sa fie chiar o oferta. merita o incercare, macar sa vorbeasca cineva cu ei sa afle si sa comunice aici. bafta!
    Attached Images Attached Images consola_playstat_4ad204646b272.jpg

  14. #814 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    da sunt mai multe oferte dar nu cred ca e bine pus pretul

  15. #815 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Nu au pus bine pretul.era PS3 Slim + NFS Shift 10 mil si un pic,iar acum este 15 mil si ceva...

  16. #816 SP
    Manager paul's Avatar
    World of Goo - in cazul acesta oferta e doar pentru PC, dar jocul este si pentru Wii daca intereseaza pe cineva.

    http://2dboy.com/games.php
    Attached Images Attached Images wog_orderbutton_bday.gif

  17. #817 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Intrebare foarte off-topic. Mi-am achizitionat de curand un 42LH7020. TV-ul are DVB-T tuner [mpeg4]. Habar n-am cum sa-l fac sa prind si eu PROTV HD sau ce alte canale mai emit HD pe la noi. Nu ca m-as uita foarte mult dar daca tot am aceasta functie sunt curios ce tre sa fac sa prind posturile astea. Am observat ca el imi detecteaza POSTUL doar ca de multe ori imi da NO SIGNAL. Am televiziune clasica de la RDS. Alteori imi prinde, se vede ok pt cateva secunde, pe urma sacadeaza si se duce pe no-signal. Sunt convins ca sacadarile sunt din cauza semnalului prost.

    Mentionez ca functioneaza impecabil mkv-uri de 1080p cu player-ul incorporat de pe un HDD extern sau USB Stick sau de pe PC prin HDMI sau oricare consola XBOX360 sau PS3, deci sunt convins ca nu e pb ca nu merge vreo functie a lui.

    Mi-a spus cineva ca-mi trebuie o antena? ce fel de antena? daca folosesc acea antena cum voi mai folosi mufa de cablu normal [cea prin care primesc semnal TV de la RDS] pt ca nu are decat 1 singura intrare pt cablu TV.

    Multumesc anticipat celor care ma pot ajuta cu explicatii si scuze de postat in categoria care nu trebuie!

  18. #818 SP
    Member L0G1X's Avatar
    @digitalhater:
    Dacă corelezi asta:
    Quote Originally Posted by examiner.com
    Broadcast HD is either 720p or 1080i. Why? Because bandwidth – the amount of data transferred each second, has a cost. A 720p signal has to transfer 55 million pixels/second of data. A 1080i signal has to transfer 62.2 million pixels/second of data. A 1080p signal has to transfer 124.4 million pixels/second of data. That’s a big difference.
    cu asta:
    Quote Originally Posted by Rory Boyce
    Coaxial cable can carry the very high bandwidth signals that uncompressed HDTV contains but it can not carry it very far (think a few hundred feet maximum).
    rezultă că rata maximă de transfer pe cablu coaxial scade proporţional cu lungimea acestuia, de unde şi imaginile de scurtă durată de care vorbeai.
    Pentru a recepţiona respectivele canale HD 720p vei avea nevoie probabil de un set top box cu ieşire component sau HDMI de la furnizorul CATV, care nu ştiu dacă este disponibil la RDS. Ştiu că UPC are o ofertă �n unele locaţii (unde s-a �nlocuit cablul coaxial cu fibră optică), vezi acest topic.

  19. #819 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Intreb si eu pe cei care au precomandat jocuri pe thehut.com: au ajuns preorder-urile in ziua lansarii? Sau a trebuit sa mai asteptai?

    Multumesc pentru raspunsuri.

  20. #820 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Intreb si eu pe cei care au precomandat jocuri pe thehut.com: au ajuns preorder-urile in ziua lansarii? Sau a trebuit sa mai asteptai?

    Multumesc pentru raspunsuri.
    Eu am pre-comandat, anul trecut, SoulCalibur IV și nu mi-a ajuns jocul nici �n ziua de azi (l-am luat de la noi la suprapreț p�nă la urmă...~ 340 de lei). Am luat legătura cu ei, mi-au trimis un contract prin poștă (culmea că ăla a ajuns �n două zile) l-am semnat pe propria răspundere...l-am scanat și cică mi-au mai trimis odată jocul...e tot pe drum. Treaba lor...pentru mine sunt pa.

    Am atașat contractul...dacă te interesează (ce scris am - de om instabil - dar nu-mi pasă):
    Attached Images Attached Images thehut_com.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 381 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts