Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra

    Well, trebuie sa plec in curand la Londra si mi-am propus ca in una din zile sa imi fac poftele de consolist pe-acolo. Din pacate, nu prea cunosc magazine/locatii unde sa ma pot "desfata" in voie... asa ca orice sfat e binevenit. Habar n-am nici macar care este cel mai mare magazin de electronice/hifi la ei... desi chiar as vrea sa vad un magazin gen CEX, mai ales ca merg cu buget redus

    Thx in advance

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sunt foarte multe, iar majoritatea sunt foartye mari( ex: HMV e o cladire cu cateva etaje, doar filme, jocuri, musica). La CEX n-am fost, dar am gasit jocuri cu preturi bune in Zavvi, HMV, Game. Majoritatea magazinelor in care am intrat sunt pe Oxford Street.

  3. #3 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Games . Nu pot sa zic ca e chair langa HMV.E putin mai departe de el.Dar il vezi din fata HMV-ului.E un panou mare cu roz. Am cumparat (ce alb:X) 6 jocuri de la Games cu 41 de lire.Erau PreOwned , dar le-am vazut si le-am cumparat.


    *Nu e legat de gaming dar : Sa nu ratezi parcurile.Sunt de o frumusete rara.

  4. #4 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    fa comenzi pe ebay cu transport spre hotelul la care o sa stai..o sa iesi la niste preturi calumea
    chestia cea mai nasoala atunci cand pleci in strainatate e ca niciodata nu ai destul timp sa cauti tot ce vrei.

  5. #5 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    chestia cea mai nasoala atunci cand pleci in strainatate e ca niciodata nu ai destul timp sa cauti tot ce vrei.
    Soooo true...

  6. #6 SP
    Junior Member sereje's Avatar
    Salut! Iti recomand cu caldura magazinul GAME, ca si yoyo kid , situat pe 100 Oxford Street( o strada imensa cu o gramada de magazine). Au o gramada de chestii, poti sa iti vinzi jocuri pe care nu le mai vrei si chiar sa cumperi altele folosite cu un raport calitate-pret foarte bun. Eu mi-am luat anul trecut Bioshock si Fallout 3 (ambele preowned) cu 18 lire parca. Depinde de jocuri si de stoc.

    Sergiu

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Magazinele GAME le gasesti aruncate prin multe parti ale Londrei (inclusiv in cel mai mare mall din Europa - Westfield)... din pacate nu gasesti aceleasi jocuri la fiecare dintre magazinele lor, asa ca e un pic la noroc. Ma refer la jocurile aduse pt. revanzare.... noutatile se gasesc in toate.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Pasiune pentru locuri parasite By Teo in forum Offtopic
    Replies: 9 Last Post: 07-05-2014, 22:36
  2. Jocurile Olimpice Londra 2012 By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 50 Last Post: 15-07-2013, 00:09
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. 16.000 locuri pentru beta-ul MAG By Bobby in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 16-09-2009, 00:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts