Quote Originally Posted by maniac360 View Post
Mie mi se pare mai buna Posta Romana decat Royal Mail. Toate intarzierile pe care le-am avut s-au datorat postei din uk, niciodata celei din Romania.

LE: Ma refer strict la comenzile cu "tracking number" si cele cu plata ramburs.
Io ma refeream strict la denumire. Mi se pare simpatic faptul ca britanicii au inserata treaba asta cu 'royal' aproape peste tot pentru a sublinia natura lor.. regala Cu posta din RO recunosc ca nici eu n-am avut probleme, dar nici n-am apelat prea des la serviciile sale.

In rest, ati vazut ceva oferte bune de preorder la AVP pe vreun site din UK? Intr-o saptamana trebuie sa apara jocul si parca l-as lua.