Single post: Ce ne-am cumparat azi - console
-
21-04-2010 17:10 #5678 SP
Member

Originally Posted by
robytu123
am vazut si eu thread-ul acesta si am spus dc nu

(nu am ce pierde)
asa ca iata ce am luat azi

(azi am luat banii)asa ca :
Fain FragFX! E versiunea cea mai noua, wireless? De unde l-ai luat si cat te-a costat? 
Iar aici se obisnuieste sa pui poze reale cu jocurile, nu cover-art luat de pe net.