Quote Originally Posted by robytu123 View Post
am vazut si eu thread-ul acesta si am spus dc nu(nu am ce pierde)
asa ca iata ce am luat azi(azi am luat banii)asa ca :
Fain FragFX! E versiunea cea mai noua, wireless? De unde l-ai luat si cat te-a costat?

Iar aici se obisnuieste sa pui poze reale cu jocurile, nu cover-art luat de pe net.