rodarkone - exact, de pe okazii. A stat ceva acolo si chiar m-a mirat ca a stat atata timp, de asta am si cumparat consola, de nervi ca nu o cumpara nimeni
Slabe sperante sa mai apara vreuna la vanzare la noi, nu am mai vazut demult asa ceva. Se mai poate gasi pe ebay in jurul a 20 lire + shipping.



, trebuia sa imi dau si eu seama ca este de pe okazii ! Cand fac rost de ceva banuti o comand de pe ebay sau amazon, asta daca nu mai apare una pe okazii
! Pentru mine, este un must-buy consola asta
! (am numai amintiri placute legate de jocurile de pe ea)

(azi am luat banii)asa ca :



Bookmarks