Mai este un serial din punctul meu de vedere excelent pe care nu l-a mentionat nimeni : Jericho "Jericho" (2006)@@AMEPARAM@@http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTQ2MzgxOTY1Nl5BMl5BanBnXkFtZTcwOTE4MjczMQ@@._ V1._SX93_SY140_.jpg@@AMEPARAM@@BMTQ2MzgxOTY1Nl5BMl 5BanBnXkFtZTcwOTE4MjczMQ@@@@AMEPARAM@@SX93@@AMEPAR AM@@SY140

Topul meu este urmatorul :
1. FlashForward - Cel mai bun serial facut vreodata.Lost-ul a cam scartait in ultimul sezon,asa ca a pierdut numarul 1.
2. Lost - Poveste interesanta.Modul in care progreseaza te tine in suspans.
3. Prison Break - Este singurul serial de genul asta,asa ca nu are concurenta.Oricum,foarte bine facut.
4. Chuck - Singurul TV Show la care am ras cu adevarat.Comedie pura.
5. Jericho - Merita vazut.Actiune si poveste interesanta.Pacat totusi ca a fost anulat dupa sezonul 2.