Quote Originally Posted by Atrium View Post
Ei bine uite, eu m-am plans de cele spuse de tine mai sus si am ambele console. Ce zici de asta ?

Daca stau sa ma uit mai bine, pot spune acelasi lucru despre tine, doar ca aici afirmatia este valida. Si anume ca vorbesti despre DS3, dar de fapt nu ai unul. Sau altceva, mai rau, esti fanboy Xbox360. Nu ? Esti multumit de aceasta afirmatie in ton cu logica ta ?

Haide in viitor sa ne cantarim mai bine afirmatiile ca se incepe iar aiurea cu discutii vechi de cand consolele.
si ce afirmatie gresita am facut? recunosc ca nu am dar m-am jucat pe un ps3 decat vreo 3 zile si nu detin unul , am zis doar prima impresie , despre stickuri cum am mai spus au aceeasi sensibilitate si raspund la fel de bine , iar ce ziceam e ca multi se plang de d-pad multi se plang ca si cum d-padul nici nu ar fi functional , eu unul nu il folosesc in dasboard ca tine dar am incercat tocmai astazi sa ma asigur ca se poate umbla si cu dpad-ul in dashboard fara prea multa bataie de cap , deci am spus gresit in postul de mai sus ca nu imi dau seama , nu am ridicat nici in slavi controllerul de xbox dar nici nu am jignit in vre-un fel controllerul de xbox , deci de ce spui ca as fi fanboy? iar tu poti face comparatie usor intre ambele controllere ca vad ca le deti pe aman2.