Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 54 of 54

Thread: Controller Xbox 360 imbunatatit

  1. #41 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    In thread-ul asta nu vad decat cativa detinatori de X360 care arunca replici ironice sau comenteaza la adresa DS3ului... Iar Mafioso este doar un alt fanboy X360.
    Nu iti convine de cei ce iti seamana?

  2. #42 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Niste hoti

  3. #43 SP
    Junior Member thegamer's Avatar
    LoL doar au schimbat culorile pe aici pe colo si datan controller nou ...cel vechi pare mai bun si sa fiu sincer mie mi se par mai reusite dual-shock-urile.

  4. #44 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by thegamer View Post
    LoL doar au schimbat culorile pe aici pe colo si datan controller nou ...cel vechi pare mai bun si sa fiu sincer mie mi se par mai reusite dual-shock-urile.
    erik95 ai acest user la ignore sau cum de nu vezi padurea din cauza copacilor?

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Tin neaparat sa va reamintesc de acest thread: http://www.consolegames.ro/forum/f59...-what-they-do/. Chiar nu va inteleg... sincer... Cand eram dincolo, va loveau non-stop cei cu PC-urile. Acum ca nu mai are cine sa va loveasca, va dati unii altora bobarnace...

    Cu ocazia asta am inceput sa fac o lista cu fanboys (indiferent de consola) care deja dau semne de trolling. Fiecaruia ii voi acorda 3 sanse (3 bile negre). La a treia, out si Vaya con Dios ! Nu de alta, dar devine obositor...

    P.S. Nu conteaza ca e moderator, admin, editor, user cu 10 posturi sau user cu 10.000 de posturi, inregistrat ieri sau acum 2 ani... Sincer, ar trebui sa va ganditi serios daca puteti trece peste chestia asta. Daca nu, sunt sigur ca sunt forumuri si site-uri mult mai acceptabile pentru astfel de atitudini. Bafta !

  6. #46 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu le-aș da la fiecare cu controllerul �n cap să-și revină . Na d-pad!

  7. #47 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    nu stiu de se plange lumea atat de d-pad
    dar personal nu am avut probleme..singura lor problema este ca daca le butonezi prea mult se uzeaza
    si vorba aia..imi iese de cate ori vreau fatala in mk vs dc folosind dpadul

  8. #48 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    Deja vazut, Am o intrebare.
    Le-a luat 5 ani ca sa modifice *****u ala de D-Pad!?

    (asta venind de la un 360 fanboy)

  9. #49 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #50 SP
    Member Devergo's Avatar

  11. #51 SP
    Member liviu15's Avatar
    Si eu astept acel controller de la razer , iar de cel MS multi care se plang de d-pad cred ca nici nu detin unul , adica pe bune eu am xbox de 1 an si nu am absolut nici o problema cu controllerul actual , sa zicem ca uneori d-padul apesi intr-o parte si el se duce in diagonala asta e problema ca au vrut sa il faca si 8-ways , daca era doar pe 4 nu avea problema asta , eu unul am folosit acel dpad doar pentru a schimba armele si nimic mai mult , sa zicem ca s-a intamplat ca uneori sa nu o schimbe pe cea buna de exemplu in batman unde se folosesc toate 8 directiile , dar mai apasam odata si gata , nu e foarte deranjant , este inprecis uneori dar multi exagereaza pe aici , poate intr-un joc fighting e mai enervant dar eu nu am jucat pana acum , iar de cei care spuneau ca stick-urile de xbox merg greu fata de cel DS3 ori au probleme cu gamepadul lor ori fac pe fanboy , deoarece la stickuri pot sa spun ca sunt aproape identice in control la ambele controllere doar ca in ds3 sunt pozitionate mai nasol , si mai zicea cineva ca intr-un joc racing e mai prost controllerul de xbox , eu pot sa spun ca e exact invers , un racing il joc mult mai bine pe un controller xbox decat pe ps3.

  12. #52 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    day station 3?

    mai....hehe
    tu te refereai la poly station 3..

  13. #53 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by liviu15 View Post
    Si eu astept acel controller de la razer , iar de cel MS multi care se plang de d-pad cred ca nici nu detin unul , adica pe bune eu am xbox de 1 an si nu am absolut nici o problema cu controllerul actual , sa zicem ca uneori d-padul apesi intr-o parte si el se duce in diagonala asta e problema ca au vrut sa il faca si 8-ways , daca era doar pe 4 nu avea problema asta , eu unul am folosit acel dpad doar pentru a schimba armele si nimic mai mult , sa zicem ca s-a intamplat ca uneori sa nu o schimbe pe cea buna de exemplu in batman unde se folosesc toate 8 directiile , dar mai apasam odata si gata , nu e foarte deranjant , este inprecis uneori dar multi exagereaza pe aici , poate intr-un joc fighting e mai enervant dar eu nu am jucat pana acum , iar de cei care spuneau ca stick-urile de xbox merg greu fata de cel DS3 ori au probleme cu gamepadul lor ori fac pe fanboy , deoarece la stickuri pot sa spun ca sunt aproape identice in control la ambele controllere doar ca in ds3 sunt pozitionate mai nasol , si mai zicea cineva ca intr-un joc racing e mai prost controllerul de xbox , eu pot sa spun ca e exact invers , un racing il joc mult mai bine pe un controller xbox decat pe ps3.
    Ei bine uite, eu m-am plans de cele spuse de tine mai sus si am ambele console. Ce zici de asta ?

    Daca stau sa ma uit mai bine, pot spune acelasi lucru despre tine, doar ca aici afirmatia este valida. Si anume ca vorbesti despre DS3, dar de fapt nu ai unul. Sau altceva, mai rau, esti fanboy Xbox360. Nu ? Esti multumit de aceasta afirmatie in ton cu logica ta ?

    Haide in viitor sa ne cantarim mai bine afirmatiile ca se incepe iar aiurea cu discutii vechi de cand consolele.

  14. #54 SP
    Member liviu15's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Ei bine uite, eu m-am plans de cele spuse de tine mai sus si am ambele console. Ce zici de asta ?

    Daca stau sa ma uit mai bine, pot spune acelasi lucru despre tine, doar ca aici afirmatia este valida. Si anume ca vorbesti despre DS3, dar de fapt nu ai unul. Sau altceva, mai rau, esti fanboy Xbox360. Nu ? Esti multumit de aceasta afirmatie in ton cu logica ta ?

    Haide in viitor sa ne cantarim mai bine afirmatiile ca se incepe iar aiurea cu discutii vechi de cand consolele.
    si ce afirmatie gresita am facut? recunosc ca nu am dar m-am jucat pe un ps3 decat vreo 3 zile si nu detin unul , am zis doar prima impresie , despre stickuri cum am mai spus au aceeasi sensibilitate si raspund la fel de bine , iar ce ziceam e ca multi se plang de d-pad multi se plang ca si cum d-padul nici nu ar fi functional , eu unul nu il folosesc in dasboard ca tine dar am incercat tocmai astazi sa ma asigur ca se poate umbla si cu dpad-ul in dashboard fara prea multa bataie de cap , deci am spus gresit in postul de mai sus ca nu imi dau seama , nu am ridicat nici in slavi controllerul de xbox dar nici nu am jignit in vre-un fel controllerul de xbox , deci de ce spui ca as fi fanboy? iar tu poti face comparatie usor intre ambele controllere ca vad ca le deti pe aman2.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Serious Sam imbunatatit vine pe Xbox 360 By MonkY in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 06-08-2009, 01:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts