Quote Originally Posted by solaru View Post
User: sonicblast19
Anunt:Vand Jocuri Xbox 360 Ultimul Stoc
Calificativ: Mincinos si neserios
Problema: am achizitionat de la el 4 jocuri - Assassins Creed 1 si 2, Midnight Club LA si BF Bad Company Gold Ed. L-am intrebat in ce stare sunt jocurile si mi-a raspuns ca "sunt aproape perfecte, practic ca din magazin". Cand le-am primit (ambalarea a fost precara, doar in hartie, prin urmare 2 carcasae s-au spart, iar carcasa metalica de la BF BC s-a indoit rau fiind la margine) am constatat ca discul de la Midnight Club era foarte zgariat iar manualul era in spaniola, iar la AC 1 manualul si coperta in italiana.
Orice incercare de-a mea de a obtine ceea ce am cumparat, chiar daca initial am dorit sa returnez jocurile pe costul meu, s-a lovit de refuzul userului mai sus amintit.
Mi-a zis ca imi returneza banii pe cele 2 produse necorespunzatoare, doar daca ii fac dovada ca mai am datele lui personale. ei bine, le mai am, normal, dar as vrea sa primeasca ce merita!

Ar fi un castig pentru toti userii onesti ai acestui forum daca astfel de "virusi" ar fi tratati corespunzator si definitiv.

Multumesc,
Quote Originally Posted by sonicblast19 View Post
1:Bani munciti de tine?Unde ca sunt practic aceeasi bani care i-am luat si eu(din vanzarea de jocuri)
2.Scuzele nu au mers , deci nu are rost.

---------- Post added 03-01-2011 at 03:07 PM ----------

Oricum parca mie nu mi s-a intamplat rahaturi din astea..dar nu m-am plans ca o p#$@a pe site.
Vreau folosite si ieftine accept ce mi se da.Am pretentii ca sa fie asa sa fie asa le iau frate din magazin si nu am probleme.
Punct!!!
Da, banii care i-ai primit pe jocuri sunt munciti de mine. Esti un nesimtit ca vorbesti asa pe acest forum legat de o chestiune in care nu ai dreptate!