Quote Originally Posted by DIAVOLINO View Post
Salutare Tuturor. De curand m-am hotarat sa cumpar o consola Ps3 slim. Am banii in mana, dar m-am gandit mai intai sa arunc o privire pe net, poate gasesc un pret mai convenabil. Sunt din Iasi. Doresc sa cumpar Ps3 Slim cu hdd de 320gb + Gt5. Am gasit la Emag cu 1.579 RON, la MagicComputers cu 1,158 RON, la PcGarage cu 1,529 RON, la Vexio cu 1,513 RON . Eu nu am cumparat niciodata de la nici unul dintre site-uri si de aceea intreb, caci poate sunt unii care ii cunosc,au comandat si ii recomanda. Astept raspunsuri cat mai multe si recomandari. Multumesc!
Sa o iau pe rand:
-la Magic Computers costa 1518 lei, nu 1158 cum ai scris tu
-despre Vexio nu stiu mai nimic
-Emag sunt seriosi, am luat multe de la ei, insa nu am idee daca sunt la fel de seriosi si cu garantia, ei se lauda ca ar fi
-Pcgarage sunt si ei ok, nu am avut pb la niciuna din comenzi, dupa opinia mea Emag si Pcgarage sunt cele mai bune site-uri online in gama lor de produse (pc, console, tv-uri etc) din Ro

Eu iti recomand pcgarage, datorita seriozitatii si pretului mai mic fata de Emag, daca o sa comanzi de pe pcgarage poti folosi codul acesta: YACSTPJV si ai 1% reducere (la acea suma iese cam 15 lei)

Ca idee eu ps3-ul il am luat de la emag, am dat in urma cu 1an si jumate 1600 lei, vers. de 250gb slim (era pack-ul cu uncharted 2 si cu 1 controller in plus) A fost buna acea oferta pt acea perioada.
Oricum sub 1500 lei, nu cred ca vei gasi in Ro, acea versiune cu gt5 etc.