Nu stiu cata lume a auzit de el sau cata lume este pasionata de asa ceva. Eu personal, am salivat dupa el din 2007 cand l-am vazut prima data

Am facut de 2 zile rost de el. Jocul este absolut superb. Desi este un joc din 2008, animalele arata extraordinar de bine si detaliate.

Pana acum am reusit sa imi achizitionez (pe langa Sony Type F si Alpha 100 care mi le dau automat) un Sony Alpha 350 (exact ce am acasa ) iar cu obiectivele stau ceva mai bine (am 4 deja, cel mai folosit este un 70-300).

Graft, ti-l recomand cu cea mai mare placere, ca tot am vazut ca-ti place sa faci fotografii

Pentru cine are/s-a jucat, aveti idee daca pot exporta cumva fotografiile pe care le fac in joc ?

Jocul este si pentru cei pasionati de fotografie si pentru cei carora le place, dar nu se pricep prea bine. Poti folosi orice aparat (mai putin primul, type F) in modul Automatic, precum si Manual (daca te pricepi).

Ca minusuri, pot pune timpul de incarcare si faptul ca se incarca destul de des (cand trec dintr-o portiune in alta) si faptul ca sta fffff mult sa salveze (cel mai mult din cate am intalnit pana acum ).

In rest...la cat mai multe fotografii

[url]
[url]
[url]
[url]