Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Afrika

  1. #1 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Afrika

    Nu stiu cata lume a auzit de el sau cata lume este pasionata de asa ceva. Eu personal, am salivat dupa el din 2007 cand l-am vazut prima data

    Am facut de 2 zile rost de el. Jocul este absolut superb. Desi este un joc din 2008, animalele arata extraordinar de bine si detaliate.

    Pana acum am reusit sa imi achizitionez (pe langa Sony Type F si Alpha 100 care mi le dau automat) un Sony Alpha 350 (exact ce am acasa ) iar cu obiectivele stau ceva mai bine (am 4 deja, cel mai folosit este un 70-300).

    Graft, ti-l recomand cu cea mai mare placere, ca tot am vazut ca-ti place sa faci fotografii

    Pentru cine are/s-a jucat, aveti idee daca pot exporta cumva fotografiile pe care le fac in joc ?

    Jocul este si pentru cei pasionati de fotografie si pentru cei carora le place, dar nu se pricep prea bine. Poti folosi orice aparat (mai putin primul, type F) in modul Automatic, precum si Manual (daca te pricepi).

    Ca minusuri, pot pune timpul de incarcare si faptul ca se incarca destul de des (cand trec dintr-o portiune in alta) si faptul ca sta fffff mult sa salveze (cel mai mult din cate am intalnit pana acum ).

    In rest...la cat mai multe fotografii

    [url]
    [url]
    [url]
    [url]

  2. #2 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    unde putem sa-l gasim sa-l cumparam??este jocul meu preferaat

  3. #3 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by Mr.Gamer98 View Post
    unde putem sa-l gasim sa-l cumparam??este jocul meu preferaat
    Pe eBay . Afrika PS3

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din pacate, pe la noi nu-l gasesti nicaieri. Prietenul asta al meu, il are din Olanda. Incearca sa-l iei dinafara, ori prin cineva de pe site, ori singur.

    Jocul este pur si simplu superb

  5. #5 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mi-a placut foarte mult ideea jocului acum vreo 3-4 ani cand l-am vazut prima data. Apoi, cu putin timp inainte sa se lanseze am aflat ca nu se va lansa peste tot, ci doar in Japonia daca nu ma insel. Nici Review-uri nu se prea gasesc cu jocul si informatiile sunt destul de putine. Era un gameplay-footage facut de cei de la Gamespot cand s-a lansat jocul si am vazut ce este jocul de fapt. E un joc pe care l-am vrut si eu dar pretul foarte mare nu ma prea convinge.

  6. #6 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A fost lansat intai in Asia, dar la app 1 an distanta s-a lansat si in US+ Europa. Nu stiu exact cat de scump este, dar daca esti pasionat de asa, ceva te poti juca luni intregi la el. Teoretic vorbind, si dupa ce se termina misiunile pe car ele primesti, poti face fotografii singur, de relaxare.

    Totusi, astept pe cineva care mai are jocul si-l joaca/l-a jucat, sa-mi spuna daca se poate face ceva sa salvam pozele din joc, pe PS3/stick.

  7. #7 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am gasit aici ceva. Sper sa te ajute.

  8. #8 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ms. Vazusem optiunea dar nu am dat niciodata pe ea

    Atasez si cateva fotografii

    Din pacate, asta este rezolutia lor, dar nu va faceti griji, jocul arata absolut superb.

    Cine are si-l joaca, postati fotografii
    Attached Images Attached Images afrika-_1.jpg afrika-_5.jpg afrika-_6.jpg afrika-_7.jpg afrika-_14.jpg afrika-_19.jpg

  9. #9 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Am eu un Afrika, zona 1, de vanzare. Sunt din Oradea, dar nu sunt in localitate pana luni dupa-masa. Daca mai e cineva interesat de el atunci, da-ti un PM.

  10. #10 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai joaca cineva jocul? Eu caut de luni bune sa il cumpar de undeva dar 60$ mi se pare cam mult pentru un joc atat de vechi...

  11. #11 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu, din pacate, am fost nevoit sa-mi vand PS3-ul si am dat jocul inapoi persoanei de la care-l luasem. Am intrebat acum si nu-l vinde. Sigur nu gasesti vreo promotie pe amazon sau alte site-uri dinafara ?

  12. #12 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Caut de atat de mult timp si gasesc doar full price sau chiar peste. Pe amazon e 37 de lire, enorm, cat un joc nou lansat. Poate intr-o zi o sa gasesc undeva la un pret rezonabil si o sa fie mai mare satisfactia pentru ca am asteptat atatia ani.

  13. #13 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  14. #14 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu livreaza in Romania

  15. #15 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pote te ajuta RobertDinu. Fa un calcul sa vezi cum iesi....

  16. #16 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu inca sunt in cautarea jocului asta de cand a aparut. Nu l-am gasit inca la preturi decente. Poate l-a vazut cineva pe undeva la un pret mai decent sau vrea sa il vanda.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Media Library - Afrika: PS3 Game Trailer By Csander in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 28-06-2011, 20:35
  2. Afrika - Leipzig gameplay trailer By Uziwood in forum Videos
    Replies: 17 Last Post: 21-04-2011, 13:55
  3. Afrika in aceasta toamna in America de Nord By eXist in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 28-05-2009, 19:51
  4. Afrika: primele minute de joc By trickz in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 05-09-2008, 07:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts