Quote Originally Posted by RaverX View Post
Am urmarit si eu disputa dintre NSNS si tzzun si inclin sa-l cred pe tzzun. Argumentele mele :

1.tzzun vad ca oferea in anunt predare personala, deci nu cred ca ar fi facut asta daca vroia sa traga teapa. Daca vroia sa traga teapa probabil ca ar fi cautat un anunt de schimb din provincie si l-ar fi contactat discret. Mai mult, ar fi contactat un user mai nou, sa aibe el credibilitate, nu s-ar fi bagat la schimb cu un user care are deja TR-uri.

2.Mi se pare extrem de suspect ca NSNS mai avea deja 2 bucati de FIFA 11, inteleg ca se ocupa cu "schimbul" de jocuri, dar sa-ti faci stoc de 3 bucati mi se pare cam dubios. Adica tu ai deja 2 jocuri identice si mai comanzi unul inainte sa dai macar unul din alea doua din "stoc" ? Nu zic ca e imposibil, dar da de gandit ca si-a ales fix FIFA 11 la schimb...

3.Felul in care scrie NSNS nu-mi place deloc, nici agresivitatea verbala. Astea sunt chestii mai subiective, dar din experienta am observat ca pustanii astia agramati au de multe ori tendinta de a "fenta" pe "fraieri". Chiar personal mi-am luat o teapa de la un astfel de individ...

Si cand iei o teapa, dar esti serios nu te arunci asa, nu incepi sa injuri si sa arunci cu noroi, doar dai de gandit cand procedezi asa. Aici pot sa-l dau ca exemplu chiar pe Hyp, vad ca a luat o teapa mult mai mare si totusi nu s-a apucat sa urle la userul ala "mincinos si tepar ordinar", etc, etc

Sper ca postul meu sa nu deranjeze pe nimeni, doar mi-am prezentat observatiile...
am avut neintelegere cu tine raver x,dar nu e nevoiea sa mai bagi!gata!nu e nevoiea sa te razbuni!
am zis ca ma occup cu jocurii!!!!!!!normal sa am mai mult decat o bucata fifa,si bucata despre ce vorbeste tzzun era sigilata si a plecat spre userului "xbox 360" o sa l rog sa scrie aici,inca o chestie,tzzun a zis ca avea un prieten care vrea killzone 3,din pacat nu e adevarat!primu pas facut de tzzun dupa ce a primit killzonu este ca pus jocu pe computergames la vanzare!s astea inseamna ca a vrut sa scapa de fifa ca era cu probleme!
[V�nd/Schimb] Killzone 3 PS3