Userul: Walkman
Calificativ: Neserios
Threadul: http://www.consolegames.ro/forum/f35...em/index2.html

Pe scurt, i-am dat $10 pe Pokerstars pentru care ar fi trebuit sa-mi trimita 30 de lei pe card (nu 50, cum scrie in topic, ca am zis ca n-are rost sa plateasca mai mult). Ei, imediat se face un an, si n-am vazut banii. Nu e o suma mare, si in mod normal nu m-ar deranja foarte tare, dar el se face ca ploua de fiecare data. Cand i-am depus banii pe Pokerstars mi-a zis ca el pleaca din tara si nu are cand sa ajunga la banca sa depuna. I-am zis ca nu e nici o problema, ca nu stau in ei, si ca ii poate depune cand se intoarce. Dupa cateva luni l-am cautat sa-i aduc aminte de datorie, si mi-a zis ca n-are atunci si sa mai astept un pic. A mai trecut ceva timp, si acum 3 luni l-am cautat iar sa-i aduc aminte de datorie. Mi-a zis ca deocamdata nu are bani, si ca mai are sa-i depuna niste bani si lui Bodo si apoi imi pune si mie. Am zis ok, nu e problema, numai sa-i depuna odata. A mai trecut ceva timp, si in 25/01 l-am cautat iar, sa-i aduc aminte. Mi-a spus ca a uitat si sa-i trimit un cont la Raif in care sa-mi depuna banii. I-am zis ca nu am cont la Raiffeisen, doar la ING, si sa depuna acolo. Se pare ca nu poate depune acolo ca nu este major, si m-a intrebat daca nu stiu pe nimeni cu cont la Raiff. I-am zis ca nu, si asa a ramas, nemaiauzind din nou nimic de la el timp de cateva zile. Tot eu am fost nevoit sa vorbesc cu Bodo sa-l rog sa primeasca el banii de la Walkman pe Raif, si sa-mi transfere pe ING. I-am transmis asta in data de 1/02, si a ramas ca se ocupa la inceputul saptamanii viitoare. In 7/02 l-am contactat iar sa-l intreb daca a reusit, si mi-a zis ca nu inca, sa mai astept cateva zile. Au mai trecut 12 zile de atunci, si m-am saturat sa tot trag de el pentru 30 de lei amarati.
Concluzie: user neserios.
Walkman, poti sa tii banii daca iti e asa greu sa faci rost de ei. Am fost dragut si ti-am trimis banii in avans, dar am asteptat destul.