Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Razvan, poti face rost de niste poze cu acel X360 cu skin-ul de la Wrappz? Sunt foarte curios de calitate. Am mai vazut la tine Wrappz si sunt foarte curios cum iti fac ei un skin cum trebuie pentru o consola.
Nu prea am cum, ca prietenu asta al meu e fotograf pe vas si acum e prin brazilia A plecat chiar pe 1 pentru 6 luni. Daca aveti rabdare, e posibil

Va recomand sa incercati. Nu este foarte scump, oamenii sunt foarte seriosi iar materialul este de calitate.

Nu stiu la ce anume te referi prin "skin cum trebuie", dar daca au forma si marimea exacta, il stanteaza intr-o coala mai mare, il printeaza si mai departe te descurci sa-l dezlipesti de pe foaie si sa-l lipesti pe consola. Este un material foarte moale, care se muleaza pe orice si se lipeste (in principiu) fara bule de aer. Iar daca-l lipesti prost, il dezlipesti fara probleme si-l relipesti.

Eu pe iPhone l-am lipit si l-am tinut asa app 1 luna, dupa care mi-am dus tel in service si l-am dezlipit si l-am lipit pe oglinda dupa care, cand a revenit telefonul l-am relipit pe telefon si este ca nou. Este foarte important sa nu intinzi materialul cand il dezlipesti de el, ca se deformeaza desenul (desi nu este atat de usor de intins, am facut niste teste cu o alta bucata).

Quote Originally Posted by Plavs View Post
pare super interesant dar a-si vrea sa vad un xbox facutla ei...daca sti vreo unu pls.upload
Nu se face nimic la ei. Ei doar printeaza imaginea ta pe o foaie speciala, taiata exact pe forma X-ului si a celor 2 controllere, pe care ti-o trimit prin posta si te descurci tu.