Donely..te rog...sterge postul strain de pe pagina asta...sa postezi o asemenea mizerie...dar mai presus de atat..sa crezi in asa ceva...

Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Bine�nțeles, cu condiția ca, atunci c�nd Băse o ia pe arătură, să i se aplice și lui corecțiile necesare. Din nou, �ntr-o astfel de situație ești om normal.
cand o ia pe aratura ?tu crezi idioteniile astea ?nu pe bune...te credeam om intreg la cap....cand a gresit ?hai..poate n-ai fost in ultimii 8 ani pe lumea asta...dar ce s-a spus zilele astea la TV ?ai auzit de cate ori s-a contrazis Basescu ?si bineinteles si voi il urmati...parca ziceai ca votezi NU..acum nu mai votezi deloc nu ?


intai a zis ca nu vrea sa fie "presedinte la masa verde" apoi a intors-o ca "sa nu vina romanii la vot"...ma simt jignit de paragraful citat"cand Base o ia pe aratura".....WTF ?

da,draga coleg de forum, esti basist si imi pare rau sa spun...eu n-am sarit calul pe acest thread..am zis ca om sa fie democratie dar asta e prostie...postul trebuie sters pentru trolling...si da..mi-am dat seama ca fata de basisti sunt COMUNIST...

si vii pe forum cu un citat din academia catavencu unde scrie colonelul Turcescu ?

si da..la acest referendum se aplica un principiu radical EXTREMIST...esti ori CU ori IMPOTRIVA..ori ALB ori NEGRU..cine sta acasa voteaza
NU...
Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
Este un citat dintr-un ziar, daca si asta este ofensiv, imi pare rau sa iti spun, dar problemele nu mai tin de politica ci de prostie.
te mai intreb o data...tu citesti ce postezi sau doar postezi asa..ia la bani marunti "ziarul"(de fapt hartia igienica pentru oameni cu capul pe umeri) si vezi ce fel de "ziar" e...dar vorba ta..si EVZ,Kamikaze,Adevarul sunt ziare..si B1 e o televiziune....ai citit ce e scris cu rosu ?