Quote Originally Posted by klaus View Post
Astazi mi-am cumparat un PlayStation 2 (PS2) la uimitorul pret de 20 lei. Consola este modata, are tot ce ii trebuie, mai putin 1 memory card. Buna oferta nu?
Esti sigur ca nu ai gresit un zero?ai dat pe un ps2 modat mai putin de 3 pachete de tigari?