Va salut pe toti! am facut acest thread cu speranta sa ma ajutati si pe mine la un concurs.Concursul este de desen, adica tot ce a trebuit sa fac a fost sa creez un desen si sa-l inscriu , avand in vedere ca am nevoie de voturi..eu incerc , ca o da Domnu sa ma ajute si pe mine cineva din comunitatea ConsoleGames ( spunetii cum vreti ca am venit cu cerseala sau chestii deastea..).Avand in vedere ca participa multi copii de 7-8 ani si doar vreo 3 de 14-15 anisori , eu am crezut ca voi castiga..si chiar asa a fost pentru un moment cand am fost pe locul 1 , dar distractia nu a durat mult pentru ca multi dintre cei mici au creat o conspiratie sa ma dea jos de pe 1..si au reusit..acum ceva vreme...eram pe locul 9..si cu ceva ajutor..am reusit sa mai reduc din nota urata pe care o obtinusem..
Cu acordul lui MonkY , va pot da acest site Distractie pagini personale prieteni album foto referate scoala , si daca chiar doriti sa ma ajutati..puteti sa va faceti cont sus in dreapta.Iar linkul pentru vot este acesta
CONCURSURI ONLINE | CONCURSURI CU PREMII
Va multumesc pentru timpul acordat!
Peace