Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Am nevoie de ajutor la un concurs :)

  1. #1 SP
    UberDude Honord's Avatar

    Am nevoie de ajutor la un concurs :)

    Va salut pe toti! am facut acest thread cu speranta sa ma ajutati si pe mine la un concurs.Concursul este de desen, adica tot ce a trebuit sa fac a fost sa creez un desen si sa-l inscriu , avand in vedere ca am nevoie de voturi..eu incerc , ca o da Domnu sa ma ajute si pe mine cineva din comunitatea ConsoleGames ( spunetii cum vreti ca am venit cu cerseala sau chestii deastea..).Avand in vedere ca participa multi copii de 7-8 ani si doar vreo 3 de 14-15 anisori , eu am crezut ca voi castiga..si chiar asa a fost pentru un moment cand am fost pe locul 1 , dar distractia nu a durat mult pentru ca multi dintre cei mici au creat o conspiratie sa ma dea jos de pe 1..si au reusit..acum ceva vreme...eram pe locul 9..si cu ceva ajutor..am reusit sa mai reduc din nota urata pe care o obtinusem..
    Cu acordul lui MonkY , va pot da acest site Distractie pagini personale prieteni album foto referate scoala , si daca chiar doriti sa ma ajutati..puteti sa va faceti cont sus in dreapta.Iar linkul pentru vot este acesta
    CONCURSURI ONLINE | CONCURSURI CU PREMII
    Va multumesc pentru timpul acordat!
    Peace

  2. #2 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Desenul tau seamna foarte mult cu asta: CONCURSURI ONLINE | CONCURSURI CU PREMII . Spune drept, cine s a inspirat de la cine.

  3. #3 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Desenul tau seamna foarte mult cu asta: CONCURSURI ONLINE | CONCURSURI CU PREMII . Spune drept, cine s a inspirat de la cine.
    Cred ca el dupa cal
    In orice caz,succes cu voturile

  4. #4 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    merci pt idee e timpul sa castig un PS3

    ---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was Yesterday at 11:39 PM ----------

    aaaa inscrieti animalul pana la 26 aprilie ... desenai un tauren degeaba ...

  5. #5 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Ai votul meu.

  6. #6 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Si al meu. Bafta !

  7. #7 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am votat si eu.
    Iti urez bafta la castigarea marelui premiu, PS3!

  8. #8 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    bafta
    am votat si eu

  9. #9 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    votat

  10. #10 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Va multumesc la toti pentru voturi si va mai astept xD se pare ca tocmai am fost cazut iara de pe locul 1 eh se mai intampla oricum sper sa nu uitati de mine cu voturile xD nu uitati se poate vota odata la 8 ore

  11. #11 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Voted...again!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Am si eu nevoie de putin ajutor :D By Gammrich in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 13-05-2015, 19:21
  2. Am nevoie de ajutor cu diverse probleme... By Cata96 in forum Software
    Replies: 0 Last Post: 10-04-2013, 16:32
  3. Am nevoie de ajutor! By StarKiller in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 2 Last Post: 18-07-2011, 00:00
  4. Am nevoie de ajutor cu o problema de psp By DrDeath in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 2 Last Post: 04-07-2011, 12:34
  5. Replies: 26 Last Post: 24-08-2010, 14:02

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts