Single post: Parere despre Canisa Premium in privinta achizitionarii unui pui Rottweiler!

  1. #1 SP
    Member andreiaka's Avatar

    Parere despre Canisa Premium in privinta achizitionarii unui pui Rottweiler!

    Salut colegi forumisti si iubitori de animale. Am de gand sa achizitionez un pui de rottweiler de la aceasta canisa.
    Canisa Premium

    Am purtat o discutie telefonica cu o domnisoara de la departamentul vanzari care m-a impresionat cu cate acte si garantii vine micutul care in momentul de fata are 1 luna si 3 saptamani si ei ti-l trimit la 2 luni alaturi de carnet de sanatate Canisa Premium , vaccinuri la zii , garantie ( daca iti moare catelul de o boala ) iti returneaza banii inapoi , acte care demonstreaza suta la suta puritatea rasei , microcip , carte de origine romana cu parinti , bunici , stra bunici etc.. Transportul din cate am inteles se face printr-un camion specializat cu aer conditionat pana la domiciliul meu transportul fiind gratis.
    Pretul mi se pare destul de bune atat femela cat si mascul talie mare 270 Euro.
    Deci intr-un final eu m-au convins atat telefonic cat si pe site-ul lor ( care arata bine si iti da senzatia de calitate si profesionalism) sa le cumpar catelul.
    As dorii totusi niste pareri daca sau ati auzit pareri despre aceasta canisa. Multumesc anticipat ! O zi buna !
    Attached Images Attached Images puppies.jpg