Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 27 of 27

Thread: PC-ul pierde din ce in ce mai mult teren

  1. #21 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ce-i aia taspatalk?

  2. #22 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: PC-ul pierde din ce in ce mai mult teren

    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    ce-i aia taspatalk?
    Un fel de shish kebab

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    ce-i aia taspatalk?
    Tapatalk Forum App - Empowering Forum Junkies on-the-go

  4. #24 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: PC-ul pierde din ce in ce mai mult teren

    Me gusta Tapatalk

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  5. #25 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Bine spus. "Personal ti se pare". Fiecare cu parerile lui. Si mie mi se pare o jignire sa joc Battlefiled 3 pe PS3 in rezolutie slaba si cu texturi de calitate execrabila. Prefer sa-l joc in 1920x1080 cu aniso 16x (fara AA pt ca asa-mi place mie). Altii prefera sa joace in 2560x1600 cu totul la max., inclusiv AA 16x. Si ca sa faca asta platesc cateva cateva mii de euro pt un "nu stiu ce placa" (asa cum zici tu).
    QFT. Nu pot intelege cum pot unii oameni pot sa dea linistiti 200 lei pe Battlefield 3 pentru console si sa inghita asemenea grafica de PS2. Eu mi-am luat un PC pe care am dat o suma decenta tinand cont ce componente am bagat in el (3770k, GTX670, 16GB ram, etc.) si ma joc Battlefield 3 (pe care am dat 50 lei multumita unei licitatii de aici) in 1080p setari Ultra cu AA si Anisotropic filtering setate pe valoarea maxima. Nimic nu va intrece in momentul de fata feeling-ul extraordinar de a experimenta acest joc in 1080p cu setarile mentionate anterior la un FPS stabil de 60 in multiplayer cu inca 63 insi pe server.

    Ca sa fiu ontopic. Tinand cont de felul cum evolueaza tehnologia numai cu un PC poti sa ramai "in trend" cu ultimele tehnologii. Consolele sunt mult prea rigide si raman astfel mult prea rapid in urma in cursa evolutiei tehnologice.

  6. #26 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Consolele sunt mult prea rigide si raman astfel mult prea rapid in urma in cursa evolutiei tehnologice.
    Dar ele au fost din totdeuna asa. Pui problema, desi stiu ca nu-i asa, ca si cum nu de mult ai descoperit asta.
    Consolele nu evolueaza in timp pt. ca nu se pot upgrada. Chestie pe care o stie toata lumea, de altfel.
    Nu stiu ce relevanta mai are o astfel de subliniere?!

  7. #27 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Whoops acel post este scris la betie. Primul paragraf aparent l-am scris OK dar al doilea vad si eu ca am scris prostii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 20 Last Post: 28-01-2014, 02:13
  2. Replies: 8 Last Post: 26-07-2013, 20:29
  3. Replies: 5 Last Post: 04-01-2013, 23:24
  4. Replies: 20 Last Post: 18-09-2011, 10:17
  5. Replies: 1 Last Post: 06-03-2009, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts