Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 364 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast
Results 101 to 120 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #101 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    mersi ptr modare , cablu vga , facut fix clumps si schimbat pasta termina la consola

  2. #102 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @okayo
    @virgiliu
    @cipriyan
    Multam mult !!

  3. #103 SP
    Tyn
    Junior Member Tyn's Avatar
    Toata lumea e fericita care se duce la Donely , sincer nu am auzit o plangere. Eu il recomand la toti prieteni mei.

  4. #104 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Modare facuta astazi pe noul model de PS2 Slim si anume SCPH 90004 Pal cel cu alimentarea incorporata. Consola cumparata de la Media Galaxy.
    Atasez poze mai jos.
    Attached Images Attached Images dscn3382.jpg dscn3381.jpg dscn3383.jpg

  5. #105 SP
    Tyn
    Junior Member Tyn's Avatar
    Ma mununez la lucrarea unui profesionist , va rog comparati cu ceilalti din "unirea" ( Playcom ) sa vede'ti acolo cum se modeaza cu scotch

  6. #106 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    loool

  7. #107 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Tyn View Post
    Ma mununez la lucrarea unui profesionist , va rog comparati cu ceilalti din "unirea" ( Playcom ) sa vede'ti acolo cum se modeaza cu scotch
    Fiecare cum stie si cum poate !!

  8. #108 SP
    Junior Member ionutz4ptm's Avatar
    =d> a facut totul super bine. ps2-u meu merge perfect

  9. #109 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutz4ptm View Post
    =d> a facut totul super bine. ps2-u meu merge perfect
    Nici nu avea cum sa mearga altfel !!

  10. #110 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Am primit astazi Hdd-ul de Xbox 360 comandat de la Donely, sunt foarte multumit de felul in care m-a ajutat si de pretul la care l-am cumparat de la el.
    Este foarte serios si avem noroc ca sunt oameni care ne ajuta sa cumparam accesorii la preturi mult mai mici decat in magazinele din Romania.
    Multumesc mult Donely si te recomand prietenilor care vor avea nevoie de serviciile tale !

  11. #111 SP
    Member sepet's Avatar
    Salut Donely,te-am sunat aseara... i-am dat nr de telefon prietenului meu ce este interesat de reparearea blocului optic pentru playstation 2,te va suna cand are timp sa vina .10x

  12. #112 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sepet View Post
    Salut Donely,te-am sunat aseara... i-am dat nr de telefon prietenului meu ce este interesat de reparearea blocului optic pentru playstation 2,te va suna cand are timp sa vina .10x
    Ok il astept. Ms mult !!

  13. #113 SP
    Junior Member alxunder's Avatar
    multumesc pentru ajutor, donely! xboxul 360 merge perfect mersi

  14. #114 SP
    Junior Member calinp's Avatar
    donely, nimic nimic cu lite-on din iunie 2008? cum multumeste alxunder, lui ai reusit sa-l faci? apropo daca modare softa inca nu se poate nici ceva modalitate hardware cu chip?

  15. #115 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by calinp View Post
    donely, nimic nimic cu lite-on din iunie 2008? cum multumeste alxunder, lui ai reusit sa-l faci? apropo daca modare softa inca nu se poate nici ceva modalitate hardware cu chip?
    Al lui nu este fabricatie dupa martie si nu a fost nici o problema la modare. Nu exista inca nici o modalitate pt al tau. Mai asteptam.

  16. #116 SP
    Junior Member victor888's Avatar

    ps2

    cand modez ps2 , cum ma pot intalni cu cel care mil modeaza , daca nu suntem din acelasi oras ??? spuneti pls !!!!!!

  17. #117 SP
    Banned Chifteluta's Avatar
    Trimiti raketii dupa el sa ti-l aduca in 2 valize.

  18. #118 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by victor888 View Post
    cand modez ps2 , cum ma pot intalni cu cel care mil modeaza , daca nu suntem din acelasi oras ??? spuneti pls !!!!!!
    Pai iti spun eu cum. Te urci frumos intr-un mijloc de transport si te prezinti personal la el sau il trimiti la tip cu un curierat rapid respectiv Fan curier.
    Cum te-a invatat @Chifteluta este prea costisitor cred..

  19. #119 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    mda, din cate stiu un rachet de la Chisinau cere 200 USD pe o ureche. Iti dai seama cat e pt tot omu

  20. #120 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    mda, din cate stiu un rachet de la Chisinau cere 200 USD pe o ureche. Iti dai seama cat e pt tot omu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 364 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts